“Milan” Čempionu līgā sagādā “Barcelona” futbolistiem divu gadu laikā smagāko zaudējumu 0

Itālijas klubs AC “Milan” trešdien Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē ar 2:0 pieveica “Barcelona” futbolistus un sagādāja sāncenšiem divu gadu laikā smagāko zaudējumu.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Mājiniekus 57.minūtē strīdīgā situācijā vadībā izvirzīja Kevins Prinss Boatengs. “Barcelona” futbolisti iebilda, ka pretinieks spēlējis ar roku, pirms bumba nonāca pie Boatenga, taču panāca vienīgi brīdinājuma piešķiršanu savam komandas biedram Žerāram Pikē. Savukārt deviņas minūtes pirms spēles laika beigām Sullijs Muntari pārsvaru divkāršoja.

“Barcelona” ar divu vārtu deficītu nebija zaudējusi kopš 2011.gada 19.janvāra, kad Spānijas kausa spēlē ar 1:3 piekāpās “Real Betis”.

Savukārt dienas otrā astotdaļfināla spēlē “Galatasaray” Stambulā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Vācijas klubu “Schalke 04”. Laukuma saimniekus 12.minūtē vadībā izvirzīja Buraks Jilmazs, bet “Schalke 04” izlīdzinājumu pirmā puslaika beigās panāca Džermeinss Džonss.