Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mīlētspējas reitings. Kurām zodiaka zīmēm piemīt viskvēlākās mīlas jūtas0

Foto – Fotolia

Zivis
Starp visām horoskopa zīmēm Zivis visvairāk ļaujas jūtām. Tās neapvalda emocijas un neslēpj savu attieksmi pret dievināšanas objektu. Zivis ir sapņainas būtnes, kas gatavas uz visu mīļotā labā. Zivis tic – ja sekos savai sirdij, viss izdosies tik labi, ka labāk nevar būt.

Skorpions
Skorpioni slēpj jūtas, viņu uzticību ir grūti iekarot. Atzīties mīlestībā viņiem ir ļoti grūti, tomēr viņiem ir visdziļākā dvēsele un viņi paši – uzticīgākie visu zodiaka zīmju vidū. Skorpioni ciena uzticēšanos un godīgumu, tāpēc nekad tevi nepievils un nekrāps, ja viņu sirds par 100% pieder tev.

Vēzis
Vēži ir emocionālākie starp zodiaka zīmēm. Viņiem nepieciešama mīlestība un sapratne. Viņiem ir laba sirds un viņi patiesi ciena tuviniekus un draugus. Kas attiecas uz romantisko partneri, viņi to dievina un pieliek lielas pūles attiecību veidošanā. Viņi atcerēsies sīkākās nianses par tevi un tavu dzīvi. Lai gan viņi var būt noslēgti, viņi labi pazīst cilvēkus un vienmēr uzticas viņu spriedumiem.

Strēlnieks
Strēlnieki ir bezcerīgi romantiķi. Viņi tic īstai mīlestībai un vēlas palikt ar partneri uz visiem laikiem. Lai gan viņi ļoti piesardzīgi attiecas pret to, kam atdot savu sirdi, jo viņiem ir nosliece izjust spēcīgas ciešanas, kad tu esi iekarojis/iekarojusi viņu uzticību, viņi mīlēs jūs un tikai jūs. Līdzko Strēlnieki atradīs sev lemto cilvēku, viņi ļaus sev pilnībā ieslīgt šajās attiecībās līdz matu galiņiem.

Svari
Svari ir miera un saskaņas zīme. Viņi mīl visus, bet dēļ cilvēka, kam atdos savu sirdi, viņi izdarīs visu. Svari bieži pazaudē sevi, jo emocionāli sevi velta attiecībām. Taču – kad viņus saprot pareizi un sniedz pretmīlestību, viņu laimei nav robežu.

Dvīņi
Dvīņi ir loģiskākā zodiaka zīme. Viņi apsver visus “par” un “pret”, kad runa ir par svarīgiem lēmumiem. Taču tas neattiecas uz mīlestību. Kad Dvīņi iemīlas, viņi ies caur uguni un ūdeni, lai būtu blakus iemīļotajam. Nekad nebaidies stāstīt Dvīņiem, kā tu jūties. Tāpēc, ka viņi zina, kāda ir šādas atklātības cena.

Lauva
Lauva mīl stipri, taču tam ir tieksme izvēlēties neīstos cilvēkus. Viņa mīlestība nerod pretmīlestību un to neciena. Ir cilvēki, kas apgalvo, ka Lauvas mīlestība neļauj brīvi elpot, taču tad, kad viņš beidzot atrod piemērotu partneri, pierādās, ka mainīties vajadzēja nevis Lauvam, bet drīzāk tam, ko viņš iepriekš mīlēja.

Mežāzis
Dažkārt Mežāži ir ļoti vēsi un uzceļ ap sevi augstu mūri, aiz kura slēpj savas patiesās jūtas. Lai iekarotu Mežāžu uzticību, viņiem vajadzīgs kāds īpašs cilvēks, un pat tad attiecības būs sarežģītas. Atslēga attiecībām ar Mežāzi ir laiks.

Ūdensvīrs
Vissarežģītākās attiecības Ūdensvīram ir pašam ar sevi. Viņš var stipri mīlēt citus, taču daudzas viņa attiecības cieš neveiksmi, jo viņš nejūt mīlestību pret sevi. Ūdensvīrs ir unikāla un oriģināla zodiaka zīme, bet mīlestība vienmēr ir bijusi viņa klupšanas akmens.

Auns
Auni ir stingras un karstasinīgas personības. Viņiem ir grūti iemīlēties savas spēcīgās individualitātes un raupjās dabas dēļ. Vairāki uzskata Aunus par pārmērīgi pārliecinātiem un augstprātīgiem, bet patiesībā viņi ievainojami un jūtīgi, vienkārši neizrāda to.

Saistītie raksti

Jaunava
Jaunava neizvirza mīlestību par galveno prioritāti. Tā piešķir daudz uzmanības sev un saviem mērķiem. Jaunava cenšas gūt panākumus visās savas dzīves jomās, izņemot mīlestību. Mīlestība ikvienai Jaunavai ir neizmantoto iespēju avots.

Vērsis
Vērši ir ietiepīgas personības. Viņi cenšas noslēpt savas jūtas aiz asa sarkasma. Ja tu spēsi panākt, ka Vērsis tevī iemīlas, tā būs milzīga veiksme. Tev ir jābūt biezādainam/biezādainai un nav jāuztver viss personiski. Vērša izredzētais vai izredzētā būs vienīgā, kas saskatīs viņa jūtīgumu, bet – lai to ieraudzītu, viņam/viņai būs jāpārvar daudz šķēršļu.

Avots: “soulpost.ru”

LA.lv