×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
18. jūnijs, 2014
Drukāt

Milzu interese par Losandželosas latviešu vīru kora “Uzdziedāsim, brāļi!” koncertiem (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

1997. gadā dibinātais Losandželosas latviešu b vīru koris ar vaditāju Lauru Rokpelni-Mičuli.

Ņemot vērā milzīgo publikas atsaucību pirmajos Losandželosas latviešu vīru kora “Uzdziedāsim, brāļi!” koncertos Rīgā un Rēzeknē un interesi par biļetēm uz nākamajiem koncertiem, ir pieņemts lēmums 19. jūnijā Rīgas Latviešu biedrībā pl.19 paredzēto koncertu rīkot biedrības Lielajā, nevis Zelta zālē, kā plānots iepriekš, vēsta tūres koordinatore Latvijā Ilze Salna.

Biļetes uz Losandželosas dziedošo latviešu vīru koncertu Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē tika izpirktas ļoti ātri, bet publikas interese par iespēju apmeklēt šo koncertu saglabājas, tāpēc pieņemts lēmums pārcelt koncertu uz Lielo zāli, kur ietilpība ir lielāka. Līdz ar to biļetes uz šo koncertu, kas jau bija izsludināts par izpārdotu, atkal ir pārdošanā un iegādājamas Rīgas Latviešu biedrībā, kā arī pirms koncerta.

Koncerts Rīgas Latviešu biedrībā, kur Losandželosas vīru koris uzstāsies kopā ar Rīgas sieviešu kori AUSMA, būs ceturtā kora uzstāšanās koncerttūrē Latvijā. Iespaidos par koncertu 17. jūnija vakarā Rēzeknes koncertzālē GORS dalās kora dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja Laura Rokpelne-Mičule: “Esam gandarīti, pagodināti un līdz sirds dziļumiem aizkustināti par silto uzņemšanu un pārpildīto zāli! Koncerta beigās raudājām visi – gan mēs uz skatuves, gan kājās stāvošie skatītāji zālē. Nepieciešamība Rīgā nomainīt uzstāšanās zāli un lielākām telpām – tas ir vienkārši neaptverams pagodinājums. Tādu publikas atsaucību pat nebijām gaidījuši un, protams, ka tā mūs spārno.”

Šī ir pirmā Losandželosas latviešu vīru kora “Uzdziedāsim, brāļi!” viesošanās Latvijā. Kopā tūrē no 15. līdz 22. jūnijam paredzēti astoņi koncerti – Rīgas koncertzālē Ave Sol, Rēzeknē, 18.jūnijā Daugavpilī, 19. jūnijā Rīgas Latviešu biedrībā, 20. jūnijā Liepājas Latviešu biedrībā, 21. jūnijā Lestenē un Suntažos, tūrei noslēdzoties 22. jūnijā Valmierā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šitie ”patrioti” lai brauc uz dzīvi Latvijā!

    • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

      Ir tāds teiciens, ka piedzēries cilvēks izgulēs dzērumu un atgūs veselo saprātu, bet muļķis nekad!

Draugiem Facebook Twitter Google+