×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

Miris gāzes eksplozijā Liepājā smagāk cietušais vīrietis

LETA/EPALETA/EPA

Liepājas reģionālajā slimnīcā vakar miris daudzdzīvokļu mājā notikušajā gāzes eksplozijā vissmagāk cietušais vīrietis, aģentūru LETA informēja Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Vīrietis bija guvis smagus trešās pakāpes ķermeņa apdegumus un pēc eksplozijas tika nogādāts slimnīcas reanimācijas nodaļā, taču mediķiem viņa dzīvību glābt neizdevās.

Pavisam slimnīcā pēc eksplozijas tika nogādāti septiņi cilvēki – divi vīrieši, trīs sievietes un divi bērni.

Viens cietušais vīrietis ievietots kādā no slimnīcas nodaļām, lai ārstētu citas, ar gāzes eksplozijas sekām nesaistītas veselības problēmas. No slimnīcas jau ir izrakstīti abi cietušie bērni, kā arī divas cietušās sievietes, bet viena sieviete turpinās ārstēties kādā no slimnīcas nodaļām.

Jau ziņots, ka 5.jūlija vakarā Liepājā, Vānes ielā, kādā piecstāvu dzīvojamā mājā notika gāzes eksplozija.

Saistībā ar notikušo policijā ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 20.nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību. Policija noskaidros notikušā cēloņus un apstākļus, taču pagaidām nekomentēs iespējamos notikušā iemeslus, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+