×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
9. decembris, 2012
Drukāt

Mirskis ar savu partiju cer “sakaut” SC Daugavpilī un Rēzeknē

mirskuciss

Eiroparlamenta deputāts Aleksandrs Mirskis ar Latgales partijas “Alternative” palīdzību pašvaldību vēlēšanās cer “sakaut Saskaņas centru (SC) lielākajās Latgales pilsētās Daugavpilī un Rēzeknē”, 9.decembrī informēja TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Ja partija tur nostiprināsies, būs platforma, no kuras atkal kandidēt uz Eiroparlamentu. Vadīt Daugavpils sarakstu Mirskis uzticējis radiostacijas “Alise plus” vadītājam Jevgēņijam Carjovam, bet Rēzeknē “par mēru bīda kādu bijušo pašvaldības policistu”, informē raidījums.

Mirskis savulaik bija SC priekšsēdētāja vietnieks, bet sastrīdējās ar Jāni Urbanoviču un drīz pēc nokļūšanas Briselē SC pameta. Mirskis vienmēr īpaši uzsvēris savas saites ar Krieviju, – dalījis Krievijas armijas gaisa desanta spēku piemiņas medaļas, Krievijas – Gruzijas kara laikā no Eiroparlamenta tribīnes aizstāvējis lielvalsts nostāju. Ar deputātu saistītā radiostacija Latgalē retranslē Krievijas radio “Golos Rossiji”.

Par eiro ieviešanu Mirskim ir savs viedoklis: “Tikko jums atņems valūtu, neatkarība vispār beigusies. Naudu drukās Vācijā, Francijā, un Latvijai neļaus regulēt, mainīt valūtas kursu. Es uzstāšu uz referendumu. Ja ne referendumā, tad aicināšu jūs, latgaliešus, rīdziniekus uz nepakļaušanās aktiem. Nū, likumīgā kārtībā.”

Partijas “Alternative”, kuras sākotnējais nosaukums pēc tās dibināšanas bija “Spēks vienotībā”, valdē ir Mirska bijusī sieva, pašlaik Rīgas domes deputāte Nataļja Mirska, Mirskim piederošo raidstaciju darbinieki un viņa palīgi Eiroparlamentā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+