×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
27. novembris, 2015
Drukāt

Mistiski pazudušā Viestura piedzīvojumi turpinās; puisis jau Vācijā (9)

Kadrs no videoKadrs no video

Nedēļas sākumā vēstījām par 20 gadus veco Viesturu Smoļaku, kurš pēc autoavārijas izraisīšanas negadījuma vietā atstāja savu sasisto automašīnu un devās Vecrīgas virzienā slīcināt bēdas, bet pēc naktskluba apmeklējuma bezvēsts pazuda. Ir noskaidrojies, ka Viesturs vakar vakarā sazinājies ar vecākiem. Kur visu šo laiku bijis pazudušais puisis, noskaidro raidījums “Degpunktā”.

Jau ziņots, ka pazudušais puisis 20. novembra vakarā ap pulksten 21.00 Vecmīlgrāvī izraisīja satiksmes negadījumu – ar savu automobili iebrauca pretējā joslā un ietriecās ceļu norobežojošajās margās. Šoferim todien izrakstīts protokols par uzbraukšanu šķērslim. Negadījuma brīdī jaunietis nebija alkohola reibumā. Policisti aizbraukuši, bet Viesturs, pat neizņemot no aizdedzes atslēgas, devies Vecrīgas virzienā.

Pirms pāris dienām viņa tēvs ar raidījuma Degpunktā starpniecību aicināja meklēt pazudušo dēlu. Iespējams, tieši emocionālā uzruna, kuru pārpublicēja daudzi mediji, lika Viesturam beidzot saņemt dūšu un piezvanīt tuviniekiem.

Pēc neoficiālas informācijas, vakar vakarā puisis tēvam zvanījis no Minhenes, Vācijā, uz kurieni bija aizlidojis pēc naktskluba apmeklējuma. Policija gan šobrīd oficiāli nevar apstiprināt, ka Viesturs ir atradies, taču neesot iemesla arī tuviniekiem neticēt.

Likumsargi arī aicina Viesturu šādus jokus nākotnē tomēr vairs neizspēlēt, jo kājās sacelti tiešām daudzi cilvēki, iestāžu darbinieki un mediji.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. LA galvenais redaktors labāk noziņotu Aptiekas ielas klīnikas vadībai, lai pēc šī zēna aizsūta sanitāro transportu, nevis tik daudz noņemas ar sabiedrības informēšanu par šo gadījumu.

  2. tā ir ka audzina savus bērnus ar uķināšanu!

  3. Vanckaris izperējies ,ar visām no tā izrietošajām sekām.Audzis bez darba un izaudzis bezatbildīgs pļunduris.Tādi izraisa avārijas un sakropļo citu cilvēku dzīves

  4. Vai tas ir sevis cienošas avīzes temats? Puišelis izklaidējas…

  5. Puika jau sen pīpē zālīti šoreiz laikam sapīpējies par daudz.

  6. Tādus tipus vajag apcietināt uzreiz. Īsts bezatbildīgs, padomju produkts!

  7. Un kāpēc man te būtu jālasa par vienu bērnišķīgu, savā briedumā iestrēgušu jampampiņu?!

  8. Čehijā, la.lv !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. Tādus idiņus vajadzētu kārtīgi iekaustīt.

Draugiem Facebook Twitter Google+