Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
9. septembris, 2016
Drukāt

Mudina uz “kultūras kontrrevolūciju”

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

"Tautas nemainās, nacionālās un reliģiskās identitātes joprojām ir savā vietā (..) nekāda Eiropas identitāte to nevar aizstāt," uzskata Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns.

Nacionālistiski noskaņotie Polijas un Ungārijas līderi paziņojuši, ka Britānijas referendums, kurā tika nobalsots par valsts izstāšanos no Eiropas Savienības, sniedz iespēju “kultūras kontrrevolūcijai”, lai spēcinātu vērtību krīzes nomocīto ES.

“Tautas nemainās, nacionālās un reliģiskās identitātes joprojām ir savā vietā (..) nekāda Eiropas identitāte to nevar aizstāt,” uzsvēra Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns, uzrunājot reģionālu ekonomikas konferenci Polijas kalnu kūrortā Kriņicā. Pēc viņa teiktā, 20 gadus Eiropas elites ir uzstājušas, ka “nav moderni būt par poli, ungāru, čehu, kristieti vai citu ticīgo. Viņi ierosināja jaunu identitāti – Eiropas identitāti, (..) bet briti pateica “nē”, viņi vēlas būt briti”. Pēc Orbāna domām, centieni mazināt Eiropas kultūru daudzveidību un bagātību riskē pastiprināt popkultūru, amerikāņu kultūru.

Pievienot komentāru

Itālijā pēc lavīnas atrod izdzīvojušosGlābēji Itālijā turpina meklēt apmēram 30 cilvēkus, kurus ceturtdien kalnu viesnīcā apraka lavīna. Itālijas ziņu aģentūra ANSA vēsta, ka glābēji lavīnas apraktajā
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (7)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+