Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
10. janvāris, 2013
Drukāt

Muzejs maksās 24 miljonus


Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja vakar atbalstīja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja restaurācijas projekta īstenošanas izmaksu palielināšanu līdz 24 miljoniem latu.

 

Līdz ar to muzeja rekonstrukcijas izmaksas, kas sākotnēji bija plānotas 12 miljonu latu apmērā, pieaugušas divkārt. Projektēšanas gaitā projekta kontroltāme sadārdzinājās līdz 22 miljoniem latu, taču iepirkuma konkursā iesniegtie būvnieku piedāvājumi bija vēl par 10% dārgāki. Rīgas domes Īpašuma departamenta veidotā iepirkuma komisija otrdien par konkursa uzvarētāju atzinusi SIA “Re & Re”. Kopējās projekta izmaksas, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, būs 24 010 309 lati. Astoņus miljonus latu plānots piesaistīt no ERAF.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.5
Alūksne +3.2
Daugavpils +2.4
Saldus +3.8
Liepāja +4.7
Jelgava +4.4
Ventspils +4.0
Limbaži +4
Madona +4.3
Rēzekne +3.9
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+