Mobilā versija
Brīdinājums +12.6°C
Vanda, Veneranda, Venija
Sestdiena, 23. septembris, 2017
17. maijs, 2016
Drukāt

Muzeju naktī – arī Savādo lietu muzejs un Henriks Eliass Zēgners dīdžeja lomā

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Henriks Eliass Zēgners.

Muzeju nakts laikā, 21. maijā, grāmatu un kultūrpreču mājā “NicePlace Mansards” durvis vaļā vērs Savādo lietu pop-up muzejs, kurā varēs iepazīt dažādus visnotaļ savdabīgus atradumus no dažādām pasaules vietām, kā arī iepazīties ar to stāstiem, LA.lv pavēstīja veikala vadītāja Eva Dvarišķe.

Šogad Muzeju nakts aicina vērīgi palūkoties uz lietām sev apkārt, tieši šī iemesla dēļ NicePlace Mansards ir radis iedvesmu izveidot īpašu Savādo lietu pop-up muzeju. Apmeklētājiem tiks sniegta iespēja iepazīties ar interesantiem un savādiem priekšmetiem, kur katram no tiem tiks pievienots personisks stāsts, par to kā un kādēļ tas ir nonācis mūsu izveidotajā muzejā.

Apmeklētāji tiks gaidīti ne tikai uz piedzīvojumu muzeja ekspozīcijā, bet arī uz vinila plašu vakaru Henrika Eliasa Zēgnera pavadībā, kur visas nakts garumā tiks atskaņoti grupas “The Doors” skaņdarbi un dažu pietuvināto mūziķu ieraksti. Uz lielā ekrāna tiks demonstrēti grupas koncertieraksti.

Pievienot komentāru

"Nemīlestība" – spoguļattēls, no kura gribētos izvairīties (1)Andreja Zvjaginceva filma "Nemīlestība" Rīgā piedzīvos tikai divus seansus festivāla "Baltijas Pērle" ietvaros, bet visiem, kuri par labām atzinuši režisora iepriekšējos darbus, šis būtu īpaši iesakāms. Jo tajā mēs katrs – lielākā vai mazākā mērā – varam ieraudzīt savu spoguļattēlu.
Draugiem Facebook Twitter Google+