Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
17. maijs, 2016
Drukāt

Muzeju naktī – arī Savādo lietu muzejs un Henriks Eliass Zēgners dīdžeja lomā

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Henriks Eliass Zēgners.

Muzeju nakts laikā, 21. maijā, grāmatu un kultūrpreču mājā “NicePlace Mansards” durvis vaļā vērs Savādo lietu pop-up muzejs, kurā varēs iepazīt dažādus visnotaļ savdabīgus atradumus no dažādām pasaules vietām, kā arī iepazīties ar to stāstiem, LA.lv pavēstīja veikala vadītāja Eva Dvarišķe.

Šogad Muzeju nakts aicina vērīgi palūkoties uz lietām sev apkārt, tieši šī iemesla dēļ NicePlace Mansards ir radis iedvesmu izveidot īpašu Savādo lietu pop-up muzeju. Apmeklētājiem tiks sniegta iespēja iepazīties ar interesantiem un savādiem priekšmetiem, kur katram no tiem tiks pievienots personisks stāsts, par to kā un kādēļ tas ir nonācis mūsu izveidotajā muzejā.

Apmeklētāji tiks gaidīti ne tikai uz piedzīvojumu muzeja ekspozīcijā, bet arī uz vinila plašu vakaru Henrika Eliasa Zēgnera pavadībā, kur visas nakts garumā tiks atskaņoti grupas “The Doors” skaņdarbi un dažu pietuvināto mūziķu ieraksti. Uz lielā ekrāna tiks demonstrēti grupas koncertieraksti.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+