×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
17. maijs, 2013
Drukāt

“Muzeju nakts” arī Dailes teātrī

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

18.maijā Dailes teātra “Muzeju nakts” rogramma “Patvērumu meklējot” interesentus aicina uz teātri no pulkstens 21.00 līdz pusnaktij.

Būs iespēja apskatīt laikmetīgās mākslas izstādi “Sarkanā istaba” kura tapusi, Dailes teātrim sadarbojoties ar Zviedrijas vēstniecību Rīgā, Ilzes Vītoliņas kostīmu skices, kas veidotas mūziklam “Oņegins”, izrādes “Salome” fotosesijas portretu izstādi un Dailes teātra arhitektūras izstādi. Būs pārsteigums arī pašiem mazākajiem.
Dailes teātra Muzeju nakts apmeklētāji varēs piedalīties izzinošā viktorīnā, un izlozes veiksminieki balvā saņems ielūgumus uz Dailes teātra izrādēm.
Tikai Muzeju naktī, patiecoties Zviedrijas vēstniecībai Rīgā, būs iespēja arī redzēt fragmentus no Bengta Lāgerkvista 1970-ajos gados veidotās kinoversijas par Augusta Strindberga romānu “Sarkanā istaba”. Šis teleseriāls ir ļoti populārs un izpelnījies vairākus augstus profesionāļu novērtējumus. Tajā sastopam jauno, ideālisma un nākotnes ieceru pilno Arvīdu Falku (atveido Pērs Ragnars), kurš nule kā pieņemts darbā par notāra vietas izpildītāju kolēģijā un izmaksā algas valsts ierēdņiem. Taču patiesībā Arvīds slepus lolo sapni par rakstniecību, taču vispirms nepieciešams izcīnīt sev respektablu stāvokli sabiedrībā. Tomēr izrādās, ka kolēģija ir vieta, kur ražīgs darbs nebūt nav augsti godāts un Arvīda centība netiek uztverta atzinīgi. Zaudēto ilūziju iespaidā viņš nolemj pārcelties uz mākslinieku vidi un pelnīt iztiku ar rakstīšanu…

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+