×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. augusts, 2015
Drukāt

Mūžībā aizgājis ilggadējais Latvijas radio žurnālists Raitis Kalniņš

Foto: LSM.lvFoto: LSM.lv

71. dzīves gadā negaidīti mūžībā aizgājis Latvijas Radio ilggadējais darbinieks, populārais radio žurnālists Raitis Kalniņš, liecina informācija portālā lsm.lv.

“Ar radio Raita Kalniņa ceļi kopā vijušies jau kopš skolas gadiem, kad viņš ar savu žiperīgo balsi piedalījies bērnu radio iestudējumos. Vēlāk viņš pats bijis bērnu raidījumu redaktors, kā arī veidojis savulaik ļoti populāros radio raidījumus “Dzirkstele” un “Būsim pazīstami!”,” stāsta Latvijas Radio žurnāliste Baiba Kušķe.

Raitis Kalniņš sāka strādāt radio bērnu raidījumu redakcijā uzreiz pēc armijas, vienpadsmit gadus vēlāk Rišards Labanovskis viņu uzaicināja piedalīties raidījumā “Dzirkstele”.

Kad vairāk nekā 20 gadi bija pavadīti radio, “Skola un Ģimene” galvenais redaktors Jānis Gulbis, slavenais radio “Kāpēcīšu” tēvs, Raiti uzaicināja pie sevis uz žurnāla redakciju. Vienpadsmit gadus vēlāk atgriezies radio, Raitis Kalniņš vadīja raidījumu “Tavs logs” un kļuva par radio māksliniecisko raidījumu galvenās redakcijas programmu vadītāju. Viņš saņēmis Nacionālās radio un televīzijas padomes specbalvu par meistarību un pievērsies publicistikai – 2010. gadā iznāca ilggadējai “Dzintariņa” vadītājai Olgai Freibergai veltītā grāmata “Sieviete Dzintariņā”.

Kolēģiem Raitis Kalniņš paliks atmiņā ne tikai kā izcils žurnālists, bet arī kā sirsnīgs kolēģis, kā ļoti asprātīga, humora pilna un saulaina personība.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+