×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. jūlijs, 2012
Drukāt

Mūzikas festivāls “Summer Sound Liepāja 2012” pulcējis ap 25 000 apmeklētāju

Foto-LETAFoto-LETA

Mūzikas festivālu “Summer Sound Liepāja 2012” pirmajā dienā apmeklējuši 20 000 cilvēku, bet kopumā festivālā paviesojušies ap 25 000 cilvēku, pastāstīja festivāla preses pārstāve Krista Kalnarāja.

Viņa gan piebilda, ka patlaban vēl tiek skatītas pārdotās festivāla biļetes. “Summer Sound Liepāja 2012” kā jaunam festivālam, kas notiek otro gadu, šāds apmeklējums esot ļoti labs rādītājs. Kalnarāja norādīja, ka šogad daudzi cilvēki pirkuši biļetes tieši pie ieejas, pieprasītas arī biļetes tikai vienai pasākuma dienai.

“Ja pirmajā gadā liela daļa apmeklētāju neatšķīra “Summer Sound Liepāja” no “Baltic Beach Party”, tad šogad var redzēt, ka cilvēki sāk saprast, ka te ir citādāka mūzika, līdz ar to festivālu apmeklē cita auditorija,” akcentēja Kalnarāja, piebilstot, ka patlaban šādai auditorijai ir rasts īstais festivāla formāts.

Viņa pastāstīja, ka festivāls norisināsies arī nākamgad, jūlija otrajā sestdienā, vienlaikus ar Jūras svētkiem. “Izvēloties norises laiku, lūkojamies, lai tas nav reizē ar Dziesmu un deju svētkiem,” skaidrojas festivāla pārstāve.

Festivāla rīkotāji, teritorijā dežurējošie mediķi un policisti pastāstīja, ka pasākums noritējis bez starpgadījumiem. Latvijas Sarkanā krusta pārstāvji, kas sniedz medicīnisko palīdzību festivāla apmeklētājiem, norādīja, ka pie viņiem cilvēki vērsušies galvenokārt ar tulznām, nobrāzumiem, sasitumiem, kukaiņu kodumiem, galvassāpēm un kuņģa problēmām. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu šogad traumu esot mazāk un tās nav tik nopietnas.

Savukārt Liepājas pašvaldības policijas pārstāvji teica, ka festivāls noritējis mierīgi, kautiņu neesot bijis, arī narkotiku lietošanas gadījumi nav reģistrēti. Savukārt “cilvēkus dzērumā vienkārši atstājām izgulēties”, norādīja policijas pārstāvji.

Kā ziņots, šajā nedēļas nogalē Liepājas pludmalē un parkā norisinājās mūzikas festivāls “Summer Sound Liepāja 2012”, kas divos vakaros uz septiņām skatuvēm pulcēja vairāk nekā 100 grupu, mākslinieku, dīdžeju un dejotāju no 11 valstīm.

Pērn festivālu apmeklēja ap 20 000 apmeklētāju, divu dienu garumā Liepājas pludmalē un parkā uzstājās vairāk nekā piecdesmit mākslinieki, tostarp leģendārais Vācijas numetāla kvartets “Guano Apes”, skotu dīdžejs, producents un dziedātājs Kalvins Hariss, britu grupa “Toploader”, kā arī pašmāju mākslinieki “Gustavo”, “R.A.P.”, Gacho un daudzi citi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+