×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
9. augusts, 2015
Drukāt

Mūziķim Pitam Andersonam nepieciešama līdzcilvēku palīdzība smagas slimības ārstēšanā (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Pazīstamajam rokmūziķim Pitam Andersonam, kurš šogad martā nosvinēja 70 gadu jubileju, nepieciešama līdzcilvēku palīdzība smagas slimības dēļ, liecina informācija mūziķa mājaslapā.

Tajā teikts, ka mūziķim atklāts viens no visretāk sastopamajiem vēža paveidiem – liposarkoma, kas ir ļoti agresīva un gandrīz neprognozējama vēža forma.

Tagad mūziķa pēdējā cerība ir Rineker Protonterapijas centrs Minhenē, Vācijā, kur tiek veikta īpaša terapija, taču tās īstenošanai nepieciešams 21 000 eiro.

“Protonterapija ir visprogresīvākā terapija mūsdienās, kas ar ārkārtīgu precizitāti iespaido tikai slimās šūnas un gandrīz neskar veselās. Lai izietu iepriekšējo diagnostiku un tad turpinātu terapiju pilnā apjomā sešu nedēļu garumā šajā centrā, vēl ir nepieciešams savākt 21 000 eiro. Cauri gadiem es jūtu jūsu mīlestību, atbalstu, un pats arī vienmēr esmu centies caur savu mūziku sniegt jums dzīvesprieku un optimismu. Lūdzu nepalieciet vienaldzīgi, palīdziet,” teikts ierakstā.

Tāpat mājaslapā norādīts attiecīgais konta numurs, kur mūziķa talanta cienītāji var ieskaitīt ziedojumu.

Pits Andersons Latvijas mūzikas vēsturē ienācis kā 50.gadu amerikāņu rokenrola leģenda kopā ar savu grupu “The Swamp Shakers”.

Pēc pazīstamā un autoritatīvākā padomju rokmūzikas eksperta, slavenā žurnālista Artēmija Troicka, grāmātas “Back In The USSR, The True Story Of Rock In Russia” autora pētījuma datiem, Pits Andersons ir pirmais nopietni vērtējamais rokeris visas bijušās Padomju Savienības teritorijā.

Savukārt 2009.gadā Andersona mūzikas albums “Brass-a-billy”, piedaloties ASV notiekošajā konkursā “Just Plain Folks Music Awards”, uzvarējis nominācijā “Rockabilly Album”. Andersons bija pirmais pārstāvis no Latvijas, kurš jebkad tika nominēts pirmajā desmitniekā, kā arī pirmais, kurš saņēmis šādu balvu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Mani kaitina viss sis lugums! Atceros KA sis cilveks dzivoja par Zurnaliem piemeram Privata Dzive! Lepojas ar regulariem braucieniem uz Ameriku( KAS ir dargi!), iepirktam Dargam mantam utt! Bet zurnala pasas beigas bija saliktas slimo bernu bildes, kam bija nepieciesama palidziba! Kur tad bija viss sabiedribas krejums?!!! Nu ja, ja neesi bagats Vai populars- palidziba netiek tik daudz sniegta!

  2. visu cieņu māksliniekam,bet es neticu tiem ārstiem,tā ir naudas izkāšana,tas jau 1000x ir pierēdijies,vēzis nav izārstējams,diemžēl..cik daudz pazīstamu cilveku ir ar vēzi aizgajuši un lielākajai daļai ārsti vnk nauda kāsa ārā:))

  3. JA VARAM, PALĪDZĒSIM MŪZIĶIM ANDERSONAM, KURŠ NESKATOTIES NE UZ KO, PALICIS UZTICĪGS ROKENROLA ŽANRAM. PIEKRĪTU Anonymous!!! Vēl kaujamies ar lielo ūdensputnu ĶĪRU pārpilnību, kas okupējuši daudzstāvu māju jumtus jūrmalciemos un nežēlīgi skaļi klaigā cauru diennakti!?? Gulēt vasarās pie vaļēja loga nav iespējams arī tagad tik karstā laikā! Gribu teikt, ka par CILVĒKIEM TAGAD DOMĀT NAV MODĒ, jo ir KAĶI, SUŅI, ĶĪRI un visa cita dzīvā radība, TIKAI NE CILVĒKS!!! Cilvēkam tiek vissliktākais no visiem variantiem!!! Labi jūtas tie ļaudis, kuri kaut kādu iemeslu dēļ labi nedzird ķīru nežēlīgi skaļās klaigas!!! GLĀBSIM VISI KOPĀ MŪSU MŪZIĶI, KURŠ DAUDZ PRIECĒJIS MŪS AR SAVU SNIEGUMU!!?

  4. Uz priekšu, roķiņi un arī kaķu-suņu mīļi !
    Te cilvēkam vajag palīdzēt, nevis kaķu un suņu pārprodukcijai !

Draugiem Facebook Twitter Google+