Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Māris, Mārica, Maigurs
Piektdiena, 22. septembris, 2017
4. janvāris, 2016
Drukāt

Nacionālajā teātrī iestudē populārā spāņu dramaturga Majorgas lugu “Zēns”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunajā zālē 14. janvārī gaidāma pirmizrāde režisora Elmāra Seņkova iestudētajai izrādei “Zēns” pēc opulārā spāņu mūsdienu dramaturga Huana Majorgas lugas “Zēns”, LA.lv uzzināja teātrī.

Tas lugai, kuras oriģinālais nosaukums “Zēns no pēdējā sola”, būs pirmiestudējums Latvijā, bet lielu popularitāti luga guvusi ar ievērojamā franču režisora Fransuā Ozona filmu “Mājā”.

Tas ir stāsts par skolotājiem un skolniekiem, par tēviem un dēliem, par cilvēkiem, kas redzējuši jau pārāk daudz, un cilvēkiem, kas vēl tikai mācās skatīties. Darbs par baudu, ko sagādā ieskatīšanās svešās dzīvēs, un par risku, ko rada iespēja sajaukt dzīvi ar literatūru.

Huans Majorka ir izrādījis lielu interesi par Elmāra Seņkova izrādes ieceri un decembrī divas dienas viesojās Latvijā, lai tiktos gan ar izrādes režisoru, gan visu radošo grupu, pastāstīja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Rimšēvica.

Lomās: Ivars Puga, Ināra Slucka, Uldis Siliņš, Igors Šelegovskis, Jurģis Spulenieks, Kārlis Reijers, Juris Hiršs un Zane Jančevska. Izrādes scenogrāfe un video koncepcijas autore Evija Pintāne, kostīmu māksliniece Marija Rozīte-Vītola, komponists Edgars Mākens, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, Lindas Ģībietes video.

Pievienot komentāru

Andris Keišs, sarkanais paklājs Kannās un nepilsoņu bērni (6)"Skatoties filmu, esi tā pārņemts, ka tikai beigās, uz ekrāna parādoties titriem, atceries, kur sēdi..." Andreja Zvjaginceva filmas "Nemīlestība" pirmizrādi šopavasar Kannās atceras aktieris Andris Keišs
Draugiem Facebook Twitter Google+