×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
6. oktobris, 2014
Drukāt

Nākamgad “Positivus” festivāls notiks no 17. līdz 19. jūlijam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lielākais populārās mūzikas notikums Baltijā “Positivus” festivāls nākamgad norisināsies 17.-19. jūlijā. Šogad to apmeklēja gandrīz 9000 ārvalstu viesu, un pirmo reizi festivāla astoņu gadu vēsturē viena no dienām bija izpārdota. Lētāko 2015. gada “Positivus” biļešu rezervācija sāksies jau 13. oktobrī tikai www.positivusfestival.com.

“Vēl joprojām dzīvojam neaizmirstamās šīs vasaras “Positivus” atmiņās, bet nākamais pienāks ātrāk nekā domājam. Esam radījuši jaunu, mūsuprāt, pievilcīgāku veidu pirmo biļešu tirdzniecībai uz nākamā gada festivālu. Tikai positivusfestival.com trīs dienas par EUR 54 varēsiet nopirkt trīs dienu biļeti vai, iemaksājot EUR 10, rezervēt lētāko biļeti un izpirkt to līdz 2014. gada 30. novembrim. Savukārt biļešu publiskā tirdzniecība sāksies no 16. oktobra, un cena būs 60 EUR,” stāsta “Positivus” festivāla rīkotājs Ģirts Majors.

Lai izmantotu iespēju un saņemtu e-pastu ar savu unikālo kodu, līdz 15. oktobrim ir jāreģistrējas festivāla jaunumu pastam (positivusfestival.com/jaunumupasts). Sākot no 13. oktobra plkst. 9.00, ievadot saņemto kodu positivusfestival.com/biletes “Positivus” mājaslapas sadaļā, būs iespējams par 10 EUR iegūt savā īpašumā kuponu, ar ko lētākās biļetes varēs rezervēt, lai atlikušo maksājumu veiktu vēlāk – līdz 30. novembrim. Tāpat būs iespējams uzreiz iegādāties līdz pat četrām trīs dienu festivāla biļetēm ar vai bez teltsvietas par īpaši draudzīgu cenu – attiecīgi 54 EUR un 60 EUR! Biļešu iepriekšpārdošana un rezervācija būs pieejama tikai festivāla mājaslapā. Izmantojot šo pašu kodu, varēs saņemt 25% atlaidi, pērkot “Positivus” 2014. gada kreklu līdz 31. decembrim!

2014. gada “Positivus” pulcēja festivāla vesturē vislielāko ārvalstu apmeklētāju skaitu – gandrīz 9000, tai skaitā ne tikai no Baltijas un Skandināvijas, bet arī Vācijas, Apvienotās Karalistes, Itālijas, Nīderlandes un pat no citiem kontinentiem. Trīs dienu laikā uz astoņām festivāla skatuvēm uzstājās vairāk nekā 100 mākslinieku, tostarp tādi pasaulē atzīti mūziķi kā “Kraftwerk”, “The Kooks”, Ellie Goulding, King Charles, “Elbow”, “Future Islands”, “Bastille”, “Temples”, “The 1975” un daudzi citi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+