Latvijā
Kriminālziņas

Naktī nozagtie riteņi jau bija izlikti pārdošanā internetā: operatīvi aiztur zagli 16

Foto – Valsts policija

Policija aizturējusi vairākas reizes sodītu velosipēdu zagli, kura nakts guvums bija 700 eiro vērtībā.

17. aprīļa rīta pusē Valsts policija saņēma izsaukumu no kāda Mārupes iedzīvotāja, kurš ziņoja, ka no šķūņa, kas atrodas viņa privātmājas pagalmā, ir nozagti trīs velosipēdi. Uz notikuma vietu ieradās Olaines iecirkņa policisti. Tika konstatēts, ka šķūnī ļaundaris iekļuvis uzlaužot durvju slēdzi. Nekas cits no šķūņa nebija paņemts, lai gan tur atradušās vēl vairākas vērtīgas lietas.

Cietušais policistiem pastāstīja, kā izskatās nozagtie velosipēdi. Tika noskaidrots, ka konkrētie velosipēdi jau ir izlikti pārdošanā kādā interneta vietnē, kā arī noskaidrota iespējamā vainīgā persona un tās atrašanās vieta. Iespējamais vainīgais tika aizturēts un nozagtie velosipēdi atgūti. Konkrētie braucamrīki kopumā maksā aptuveni 700 eiro.

1988.gadā dzimušais iespējamais vainīgais jau iepriekš vairākas reizes sodīts par dažādām zādzībām, automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un narkotisko vielu lietošanu.

Saistībā ar notikušo noziegumu pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību, kas izdarīta iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

LA.lv