×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. aprīlis, 2016
Drukāt

NATO semināra laikā Rīgā daudzviet ierobežos satiksmi

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Sakarā ar NATO komandieru semināra ”Allied Reach” norisi Rīgā daudzviet tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, informēja Rīgas domē.

No pirmdienas, 11.aprīļa, līdz 14.aprīlim no plkst.7 līdz plkst.23 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana tiks aizliegta Kuģu ielas abās pusēs, posmā no Trijādības ielas līdz Akmens tiltam.

No 12.aprīļa plkst.7 līdz 14.aprīļa plkst. 14 – Ziemeļblāzmas ielas abās pusēs, posmā no Baltās baznīcas ielas līdz Kāvu ielai, Sniega ielas abās pusēs, posmā no Ziemeļblāzmas ielas līdz Augusta Dombrovska ielai, Baltās baznīcas ielas abās pusēs, posmā no Vecāķu prospekta līdz Ziemeļblāzmas ielai un Kāvu ielas abās pusēs, posmā no Ziemeļblāzmas ielas līdz Augusta Dombrovska ielai.

13.aprīlī no plkst.7 līdz 23 transports nedrīkstēs apstāties un stāvēt Valguma ielas labajā pusē, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Akmeņu ielai.

Savukārt no 12.aprīļa plkst.7 līdz 14.aprīļa plkst. 14 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Ziemeļblāzmas ielas posmā no Baltās baznīcas ielas līdz Kāvu ielai, Sniega ielas posmā no Ziemeļblāzmas ielas līdz Augusta Dombrovska ielai, Baltās baznīcas ielas posmā no Vecāķu prospekta līdz Ziemeļblāzmas ielai un Kāvu ielas posmā no Ziemeļblāzmas ielas līdz Augusta Dombrovska ielai.

Sabiedriskā transporta satiksme un gājēju kustība pie delegācijas pārstāvju apmeklējamiem objektiem tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+