Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
8. aprīlis, 2016
Drukāt

NATO semināra laikā Rīgā daudzviet ierobežos satiksmi

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Sakarā ar NATO komandieru semināra ”Allied Reach” norisi Rīgā daudzviet tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, informēja Rīgas domē.

No pirmdienas, 11.aprīļa, līdz 14.aprīlim no plkst.7 līdz plkst.23 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana tiks aizliegta Kuģu ielas abās pusēs, posmā no Trijādības ielas līdz Akmens tiltam.

No 12.aprīļa plkst.7 līdz 14.aprīļa plkst. 14 – Ziemeļblāzmas ielas abās pusēs, posmā no Baltās baznīcas ielas līdz Kāvu ielai, Sniega ielas abās pusēs, posmā no Ziemeļblāzmas ielas līdz Augusta Dombrovska ielai, Baltās baznīcas ielas abās pusēs, posmā no Vecāķu prospekta līdz Ziemeļblāzmas ielai un Kāvu ielas abās pusēs, posmā no Ziemeļblāzmas ielas līdz Augusta Dombrovska ielai.

13.aprīlī no plkst.7 līdz 23 transports nedrīkstēs apstāties un stāvēt Valguma ielas labajā pusē, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Akmeņu ielai.

Savukārt no 12.aprīļa plkst.7 līdz 14.aprīļa plkst. 14 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Ziemeļblāzmas ielas posmā no Baltās baznīcas ielas līdz Kāvu ielai, Sniega ielas posmā no Ziemeļblāzmas ielas līdz Augusta Dombrovska ielai, Baltās baznīcas ielas posmā no Vecāķu prospekta līdz Ziemeļblāzmas ielai un Kāvu ielas posmā no Ziemeļblāzmas ielas līdz Augusta Dombrovska ielai.

Sabiedriskā transporta satiksme un gājēju kustība pie delegācijas pārstāvju apmeklējamiem objektiem tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+