Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
15. jūnijs, 2012
Drukāt

Nauda bez bankas kartes


Lielbritānijas banka “Royal Bank of Scotland” (RBS) ieviesusi jaunu pakalpojumu, piedāvājot no bankomātiem izņemt naudu ar viedtelefona aplikācijas palīdzību.

 

Telefonu lietojumprogramma “NatWest” ļauj pieprasīt no bankomāta naudu bez bankas kartes. Pēc pieprasījuma nosūtīšanas viedtelefona īpašnieks saņems sešu ciparu PIN kodu, kas jāievada bankomātā naudas izņemšanai. Izmantojot šo pakalpojumu, vienā reizē varēs izņemt no bankomāta līdz 100 sterliņu mārciņām. Saņemtais PIN kods būs derīgs trīs stundas, un dienas laikā šādi naudu varēs izņemt vairākas reizes.

 

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+