Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. augusts, 2015
Drukāt

Nedēļas nogalē Allažu pagastā filmēšanas dēļ ierobežos satiksmi

Foto: LETAFoto: LETA

15., 16. un 19.augustā laikā no plkst. 10 līdz 22 Siguldas novada Allažu pagastā uz ceļa Allaži – Allažmuiža notiks epizožu filmēšana mākslas filmai “Naktstauriņš”, kuras laikā periodiski īslaicīgi tiks aizturēta transporta kustība, LA.lv pavēstīja “Forma Pro Films” producents Maksims Pavlovs.

Satiksmes regulēšanu veiks Valsts Ceļu Policijas darbinieki.

Mākslas filma “Naktstauriņš” (krieviski – “Motiļek”) ir Krievijas kinostudijas “Mosfilm” un Latvijas kino producēšanas kompānijas “Forma Pro Films” sadarbības projekts, to veido pazīstamais režisors Konstantīns Hudjukovs. Par viņa kinodarbu līmeni liecina fakts, ka balvu par filmu “Veiksme” (“Uspex”) viņam pasniedzis vispasaules atzinību guvušais kino meistars Ingemars Bergmans. Galveno lomu filmā atveido Aļona Babenko, viena no vadošajām Krievijas kino un teātra aktrisēm.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+