×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
3. jūlijs, 2017
Drukāt

Nedēļas nogalē izskanēs jau 19. Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāls

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Grupa "Laramie Band" no Somijas.

7. un 8.jūlijā norisināsies jau 19. Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāls, kurās uzstāsies daudzi mākslinieki no Latvijas, kā arī īpašie viesi – Danni Leigh no ASV, “Laramie Band” no Somijas, kā arī “Zvero’Boy String band” no Krievijas un Klova & “Belkin Band” no Lietuvas.

Bez iepriekš minētajām grupām uz festivāla skatuves uzstāsies tādas grupas kā – Alvita (LT) un “Jauna diena”, Linita Mediņa & Band, Mārtiņš Jātnieks, “Dakota”, “Tālbraucēji”, “Billy B and his Sonic Rockets”, “Klaidonis”, “Sestā Jūdze”, Aivars Birzmalis un Jānis Misiņš, kā arī būs tradicionālais līnijdeju šovs, bet pēc grupām abās dienās balli iegriezīs DJ Andee. Bez lielās skatuves būs arī mazā skatuve, kurā uzstāsies jaunās grupas. Visa festivāla programma pa dienām un laikiem pieejama šeit: http://www.countrybauska.lv/festivala-programma/

Kā jau katru gadu, arī šogad ir padomāts par visvisādām radošajām aktivitātēm pirms un arī pašā festivāla dienās. Pirms festivāla jebkuram ir iespēja piedalīties konkursā Miss un Misters Kantrī Stils 2017, kas pieejams portālā Draugiem.lv.

Kā jau katru gadu festivālu priecēs Amerikāņu auto parāde, būs arī CLAAS jaunāko traktoru izstāde.


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+