Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
29. oktobris, 2015
Drukāt

Negadījumā iesaistīto riteņbraucēju atbalstam RD plāno piešķirt 30 000 eiro (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Avārija uz Vidzemes šosejas Garkalnē, kurā kravas auto "Scania" no aizmugures strauji pietuvojies velosipēdistu grupu pavadošajam automobilim "Opel Vectra", kura pēc sadursmes ietriekusies velosipēdistos, kas bija devušies treniņa braucienā.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien lēma piešķirt 30 000 eiro, lai atbalstītu Rīgas Riteņbraukšanas skolas audzēkņus, kuri cieta 26.oktobrī notikušajā ceļu satiksmes negadījumā uz Pleskavas šosejas, pie Garkalnes, informē pašvaldībā.

10 000 eiro paredzēti negadījumā smagāk cietušo audzēkņu rehabilitācijas izdevumu segšanai – tam šajā gadā paredzēti 10 000 eiro. Pārējie līdzekļi nepieciešami
12 sporta velosipēdu, kas maksā no 1500 eiro līdz 2000 eiro katrs, iegādei.

Jautājums vēl tiks skatīts Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejā kas lemj par līdzekļu piešķiršanu no Rezerves fonda.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā saka-no slimās galvas uz veselo. Vainīgos atbalsta, bet nevainīgais poļu šoferis cietumā. Ne velti šodien TV atzina, ka pie mums nav neviena eksperta, kas izvērtē avārijas iemeslus, ka CSDD gadiem neko nedara satiksmes uzlabošanas jomā, jo šajā iestādē jau vairāk par 25 gadiem sēž pavecs vīrietis priekšnieka amatā ar algu 5000-6000 eiro mēnesī, un imitē darbu. Ja izanalizētu iemeslus, tad saprastu, ka velobraucēji pārkāpa vismaz 10 satiksmes noteikumu paragrāfus, kas arī noveda pie minētās avārijas.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+