×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
12. novembris, 2014
Drukāt

Uldis Šmits: Jāvērtē ministra veikums, nevis viņa seksuālā orientācija (94)

Foto-LETAFoto-LETA

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Pastāv jautājumi, par kuriem jādiskutē pavisam noteikti. Piemēram, augstu amatpersonu politiskās nostādnes vai likumprojekti. Arī varbūtējais likumprojekts par partnerattiecību regulējumu, ko pieminējis mūsu ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, atzīdams, ka ir gejs. Turpretī pazīstamu cilvēku, tostarp ārlietu ministra, seksuālā orientācija nav nacionāla mēroga politisks jautājums, bet katra privāta lieta. Par to, protams, arī runāt nevienam neaizliegsi, un šādu tēmu apcerēšanā specializējas smalko aprindu apskatnieki un daudz glancētu žurnālu. Vēlams – ar apceramo personu vismaz klusu piekrišanu vai pat zināmu ieinteresētību, jo reizēm paši politiķi mēdz atsegt privātās lietas popularitātes vairošanai. Diez vai tāds bija Rinkēviča kunga nolūks, zinot Latvijā kopumā valdošo attieksmi. To saprotot, jāatzīst, ka viņa solis bija arī politisks – Latvijas varas gaiteņos viņš ir pirmais, kas to uzdrošinājies spert. Pie šā konstatējuma tad arī vajadzētu palikt un turpināt vērtēt ārlietu ministru atbilstoši ārlietās paveiktajam vai nepaveiktajam.

Varbūt Latvijas gadījumā vispiemērotāk ir atsaukties uz Luksemburgu, kas savā būtībā ir ļoti konservatīva katoliska valsts. Tomēr tur nevienam nenāk prātā prasīt, lai premjerministrs Ksavjē Betels atkāpjas no amata tāpēc, ka viņš ir gejs. Turpretī likums, kas ļauj juridiski noformēt viendzimuma pāru attiecības, gan raisīja diskusijas. To tomēr pieņēma. Varbūt arī jāpiemin, ka bijušais Parīzes mērs Bertrāns Delanoē un tāpat Berlīnes mērs Klauss Vevereits tika ievēlēti un atkal pārvēlēti savos amatos, kad viņu homoseksuālā orientācija nebija nekāds noslēpums. Līdzpilsoņi vadījās pēc viņu piedāvātajām programmām un pēc viņu izdarītā, un abi joprojām bauda cieņu Francijā un Vācijā. Vēlētāju acīs profesionalitāte, kas apliecināta darbos, ir galvenā mēraukla, bet politiskā orientācija ir svarīgāka par seksuālo. Pretējā gadījumā mēs varam nonākt pie liekulīga realitātes nolieguma. Kā Soču mērs, kurš pirms ziemas olimpiādes pavēstīja, ka viņa pilsētā geju nav. Vai kā Krievijas kultūras modrie uzraugi, kas negrib pieļaut, lai, teiksim, kādā filmā parādītos pat mazākie mājieni par Čaikovska homoseksualitāti. Sabiedrības pieredze, kas gandrīz it visur gājusi caur geju un lesbiešu sodīšanu, “ārstēšanu” un citiem salaušanas mēģinājumiem, arī ir daļa no šā realitātes nolieguma, kas saglabā likuma spēku daudzviet musulmaņu zemēs vai valstīs ar odiozu režīmu. Bet tie parasti apspiež jebko, kas tiek uzlūkots par “netradicionālu”, ieskaitot elementāras personiskās brīvības izpausmes. Ļoti uzskatāms morāles normu diktēšanas paraugs – turklāt no amorālu varas turētāju puses – ir redzams tīmeklī izplatītajos kadros no “Luhanskas tautas republikas”, kuros totalitārās kārtības ieviesēji paģērē jaunām sievietēm nerādīties kafejnīcās un restorānos, un viņām tiek dota komanda – “sēdi mājās un izšuj krustdūrienā” vai “sēdi mājās, cep pīrādziņus, svini 8. martu”. Pēc tāda veida tirādēm ir viegli iztēloties arī “Jaunkrievijai” paredzēto sabiedriski politisko iekārtu.

Šādu “tradicionālo vērtību” laiks demokrātiskajās sabiedrībās, par laimi, ir pagājis. Tas nenozīmē, ka tradicionālo vērtību vispār nav. Var strīdēties, kas tajās iekļaujas. Domājams, arī atziņa par katra tiesībām dzīvot privāto dzīvi pēc saviem, ja arī netradicionālajiem, ieskatiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (94)

 1. IMHO atbilst izcelsmei 🙂

  Что означает фамилия РИНКЕВИЧ?
  Фамилия Ринкевич произошла от названия деревни Рынки или деревни Рынковцы. (Эта информация взята из книги «A Dictionary of Jewish Surnames from the Russian Empire»
  – – –
  село Рынки
  Петуховский район, Курганская область, Россия

 2. Ceru, ka šo veikumu tauta novērtēs pēc nopelniem.

 3. Jāvērtē ministra veikums, nevis viņa seksuālā orientācija
  ……………………………….
  Tas būtu jāsaprot pašam ministram, ka nav jājauc viņa amats ar seksuālo orientāciju un tieši tāpēc, ka šī nāves “kultūra” mūsu zemē tiek mākslīgi ievazāta, amatpersonām ir jābūt morāli noturīgām un šis variants, piedodiiet, tikai paver durvis plašāk. Mūsu valstī vara ir pārkāpusi un turpina pārkāpt daudzas sarkanās līnijas un šis gadījums tik apstiprina, ka viņi ies vēl tālāk. Nevienā ļaunākajā murgā nevarēju iedomāties, ka Dievzemītē-Latvijā sāksies sodoma un gomora.

 4. Tagad Rinkēviča kungs var veikt simtiem apsveicamu darbu, tiem
  vairs nebūs nekādas vērtības…
  Būs tikai viena pozīcija, pēc kuras mēs viņu atpazīsim… Un par kuru domāsin.

 5. kas tad nu vēl te nenotiks?LATVIJĀ parādi sāks komandēt ZILIE!

 6. P.S. Tieši “LA”paldies par civilizētu ,žurnalistikas cienīgu attieksmi pret notikušu faktu!Arī latviešiem ir klasiķi ar šo specifisko kaiti,mākslinieki,politiķi,bet visi perfekti savā nozarē vai amatā.
  TENCINU, LA !!!

 7. Jūs domājat,ka tie pārejie 99deputāti ir Satversmes un kristiešu normu pielūdzēji ?Ļooti smagi maldāties!Vakar bija baisi klausīties “Sastr.stundā”melnsimtnieku Parādnieku,kurš pats ,kā musulmanis dzīvo divsievībā.Pat arh.bīsk.Vanags bija saprotošāks!Nez vai tādi “parādnieki”lasa Turgeņevu,klausās Čaikovski utt.,jo ļooti daudzi ģēniji gan mākslā,muzikā,zinātnē utt.ir bijuši un IR geji,NU UN?Bērnus neražo?Bet kā ir ar tiem,kuri saražo un paši izvaro,nemaksā alimentus ,sit gan LAULĀTĀS !! sievas,gan bērnus?Par ievārījuma burku nesen nosita!! FARIZEJI !!
  Tās šausmas ko dzirdēju NRA no krimiķa Lemberga mutes!Pilnīgs ārprāts!Šķiet,ka onkuls prātu zaudēji,jo vai nepietika ar NATO dēvēšanu par okupantiem un tagad ko tādu par valdības locekli.Rinkevičs nav noziedznieks lai ko tādu gvelztu,bet Lembis publiski to dara / ĻOOTI RUPJI!/ par Latvijas ministru !!Šķiet,ka lembis zaudē no saviem miljoniem ,domādams ,ka visus nopircis, veselo saprātu un mēra sajūtu.Lai gan ES ko tādu plašsaz.līdzekļos NELIKTU,saudzejot Latviju !

  • o.Protams , ka ne visam , ko Lembergs sarunā , var piekrist, bet šoreiz piln īga taisnība – lepoties te nav par ko. Un tas ir pats nepatīkamākais , ka geji , ko0 uzskatu par dabas kļūdu, par savu gejismu , it kā tas būtu normāli, klaiga uz visiem stūriem. Un tas šķebina

 8. Bet arī dižoties vajaga ar paveito, nevis ar sex.orientāciju…

 9. Rinkevics teica: “Mūsu valstij ir jārada tiesisks regulējums visu veida partnerattiecībām, cīnīšos par to”. Tad nu, vecit, kas nezini vairs, esi pazaudejis jegu par to, kas ir labs un kas ir slikts, tad neaizmirsti, ka ir ari tadas “partnerattiecibas” ka zoofilija, nekrofilija. Vai ari par to tiesibam Tu cinisies?? Nemegini cinities par tiesibam tikai pederastiem un lesbietiem, bet tad nu cinies godigi par ikvienas novirzes tiesibam un varbut reiz Tevi sastaps kads nekrofils un Tu vinam loti iepatiksies… lai tad nu Tev veicas aizstavot vina tiesibas uz privato sexualitati… jeb varbut tomer Tava pauri existe definicijas, kas ir labs un kas ir slikts. Nelaimigais !!

 10. tad jau jamaca par pederastiem berni bernudarza un skola.
  nevis jaarste pederastijas slimiba, kas pec sava rakstura ir kropla

 11. Perversolegalizācija Atbildēt

  Informācijas telpu lielajos medijos pārņēmušie streipi, cihanovičas, kažokas un citi perversiju atbalstītāji mums gandrīz vai ik dienas stāsta, ka visa progresīvā cilvēce pavisam dabiskā veidā esot pieņēmusi geju subkultūru, viņu tiesības stāties laulībā, adoptēt bērnus un izplatīt savas seksuālās orientācijas propagandu skolās un pat bērnudārzos. Mums stāsta, ka tas viss pieder pie lietu dabiskās gaitas. Mums melo.Amerikāņu sociologs Džozefs Overtons (Joseph P. Overton (1960-2003)) aprakstīja tehnoloģiju, ar kuru soli pa solim var mainīt sabiedrības attieksmi pret tās pamatprincipiem [ t.s. „Overtona logs” – vairāku pakāpju sociālo izmaiņu modelis sabiedrībā kategoriski nepieņemamu parādību normalizācijai un praktiskai ieviešanai]. Viņš atklāj kā pilnīgi nepieņemamas idejas tiek izvilktas no visnicināmākās kloākas, nomazgātas un tad iestrādātas tiesību aktos.Tā ir nevis vienkārša smadzeņu skalošana, bet izsmalcinātāka tehnoloģija. Efektīvu un iedarbīgu to padara konsekventā un sistemātiskā tās piemērošana, ļaužu vairumam to pat nepamanot. Bet cilvēku sabiedrību iznīcināšanā šādas tehnoloģijas var būt efektīvākas par kodollādiņu.Overtons rāda, ka sabiedrībā katrai idejai vai problēmai ir tā sauktais iespēju logs. Tas ietver sevī tādu politisko ideju loku, kurā tās uzskatāmas par pieņemamām, pamatojoties uz pašreizējo sabiedrības viedokli un attieksmi, kas politiķiem stingri jāievēro, lai tos nevainotu pārmērīgā radikālismā un ekstrēmismā. Loga pārbīde notiek, nevis mainoties politiķu idejām, bet gan tad, kad idejas jau mainījušas sabiedrību, kura balso par šiem politiķiem.

 12. pPerversolegalizācija Atbildēt

  Pirmais posms – “No neiedomājamā uz radikālo” Mērķis: noņemt parādībai apspriešanas tabu, paust parādību pēc iespējas plašākam cilvēku lokam, diskusijas par parādību pārvērst par parastu lietu, tad piešķirt šīm diskusijām svarīgumu. Ar šo nolūku parādību ieved informācijas laukā kā izaicinoši radikālu. Tas piesaista uzmanību. Diskusijas par tēmu kļūst organizētas – kā vērā ņemama problēma sabiedriskos un akadēmiskos forumos.Otrais posms – “No radikālā uz pieņemamo” Mērķis: jēdzienu aizstāšana, nomainot emocionāli nepieņemamus terminus uz emocionāli neitrāliem. Šajā posmā tiek ieviesti jauni jēdzieni, kuri apzīmē parādības tādas citas puses, kuras sabiedrības apziņā vairs neraisa sašutuma uzplūdus.Trešais posms – “No pieņemamā uz saprātīgo” Mērķis: ieviest ideju par apskatāmās parādības dabiskumu. Tiek izmantoti gan zinātniski, gan pseidozinātniski fakti un skaidrojumi, kas parādībai klātpiezīmē it kā dabisku raksturu. Šis ir lūzuma posms, kad absolūti margināla parādība kļūst sabiedrībai saprotama. Parādības adepti parasti ir tie, kas savai pašrealizācijai meklē oriģinālas formas. Ceturtais posms – “No saprātīgā uz populāro” Mērķis: masu apziņā ieviest domu par parādības it kā esošu izplatību sabiedrībā. Asociēt parādību ar konkrētām populārām personām, kuras izraisa patīkamu iespaidu.Piektais posms – “No populārā uz politisko”Mērķis: parādība kļūst par politiski svarīgu jautājumu. Parādības noraidījums nu ir cilvēktiesību pārkāpums. Tiek ieviesta negatīva attieksme pret jebkādu parādības nosodījumu.Nepaklausīgo savaldīšanai tiek izveidoti jauni krimināllikuma panti.Tādējādi, īstenojot pēc kārtas piecus informācijas tehnoloģijas ziņā visai vienkāršus soļus, kāda sociāli bīstama parādība var tikt sabiedrības acīs pārveidota par normālu, būtiski nepieciešamu un ar likumu aizsargājamu. Šādā veidā Rietumos tika legalizēts homoseksuālisms un viendzimuma laulības.

 13. PALDIES K-K par KOMEMTĀRU!!! PRECĪZI!!!

 14. … Tiesam japabrinas par SIS SPECIFISKAS problemas veiklo TRANSFORMACIJU no POLITISKAS uz CILVEKTIESIBAS JOMU un AR INDIVIDA VISATLAUTIBAS PRINCIPA ARGUMENTACIJU !!!

  … Un vel talak, viltigi, bet nelogiski uz TRADICIONALAS SABIEDRIBAS ETIKAS UN MORALES SISTEMAS IEKLAUTO VERTIBU reDEFINICIJU, DEMOKRATIJA, no perspektives, KAS RODAS UN TIEK MALDIGI BALSTITA UZ MODERNISMA UN LIBERALISMA IEVESTAM, KATRAS MINORITATES INDIVIDA SEVIS PIESKIRTAM ABSOLUTAM TIESIBAM, PEC KATRAS PERSONAS VELMES …

  .. Un ta …. vai nu pec pasutijuma, vai personigas neizpratnes par veseligas un eksistences spejigas sabiedribas eksistences vajadzibam un tas piederoso atbilstigai dzives zinai, un, dzives dzinai … ?!

  … Jaatgadina, ka satraukums sabiedriba nav par si cilveka privato dzivi ( neviens vinam neprasija, ne ari vins tika kompromitets), bet politiskas etikas parkapumu vai pat izvarosanu – noklusot savu orientaciju un planoto akciju pret Satversmi, un to vel talak padarot par degradetu dokumentu !

  … Katrs politiski morals un cienigs Saeimas deputata un ministra kandidats tacu saprata sis kritiskas kriterijas svarigumu, un ka tas bija vajadzigs katram latvisko partiju deputatam – demografiska jautajuma atrisinajumam un tradicionalas sabiedribas saglabasanai … ne grausanai !!!!!!!

 15. Par Latviju bez homofašisma! Atbildēt

  Vēl pirms dažiem gadiem vārds “p.e.d.e.r.a.s.t.s” oficiāli bija atrodams Krimināllikumā. Tad pēkšņi homoseksuālisti panāca, ka šis vards tiek no Krimināllikuma izņemts ārā, jo tas homoseksuālistu ausij skanot nepatīkami, aizvainojoši u.t.t. Un vārda “pe…..ra ….ts” vietā tagad jālieto “labskanīgo”, “nekaitīgo”, “neagresīvo”, “sabiedrību neapdraudošo”, “jauniešiem tīkamo”, “priecīgo”, “lepno”, “drosmīgo”, “elitāro” vārdu “gejs”.
  Jāatzīst, ka homofašistu mafija ir diezgan spēcīga, ja reiz tai ir izdevies paklusām grozīt Krimināllikumu un izdevies no Krimināllikuma izmest sev netīkamo apzīmējumu.

 16. Ministra seksuālo (dez)orientāciju neviens netaisās vērtēt, bet gan viņa plātīšanos ar šo grēku itkā ar kaut kādu sasniegumu – pretīgi un nožēlojami.
  “Šādu “tradicionālo vērtību” laiks demokrātiskajās sabiedrībās, par laimi, ir pagājis”. Tas tikai pagaidām “demokrāta” sapnis, vēl mēs pacīnīsimies, tad jau redzēs, vēl jau nav vakars.

 17. Vai ministrs, ja būtu nepieciešams, vadītu arī ministriju izglītības jomā? Kā tas sasaistītos ar pedagogiem, bērnudārzu audzinātājām un tiem cilvēkiem, kuriem tomēr jāpaskaidro bērniem, kā rodas bērni. Vai Veselības ministriju… Drosmīgais solis ir labs, ja to neaiztiek līdz saknei. Kāda ir jēga viendzimumu attiecībās? Demokrātijas izpausme? Kā uz šo demokrātiju lūkojas pasaule, ne tikai ASV, kur ne visur atļauts viss, kā Ķīna, Indija, Austrumu kultūras nesējtautas. Vai Rietumu sabiedrība ir tik toleranta 100% gadījumos? Negribas ticēt, ka viendzimumu attiecības nekļūst par sāpīgu problēmu vecākiem. Kā jūtas tā sabiedrības daļa, kurai nav pieņemama šī orientācija?

  • Bērniem ir tiesības neskoloties pie .. Tautai ir tiesības savu suverenitāti deleģēt tādam ministram, kurš nav ..
   Latvieši ļoti labi iztikuši un arī nākotnē varētu iztikt bez Rinkēviča kā ministra.

  • Nav jau nav arī EU 100% faglande, ne tuvu ne. Tur ir pretestība, kas azvien pieņemas spēkā un mums vajadzētu būt vienotiem, lai visā EU sagrautu šo sodomistu diktātu. Nevajag ļauties smadzeņu skalošanai, bet vienmēr droši jādod pretspars.

 18. šis cilvēks kurš slims būdams ielavijies Latvijas varas gaiteņos, rada draudus valstij.Šī būtņu kopa ir drausmīga mafija un tā viņu piespieda atklāties,citādi viņš peldētu Bastejkalna kanālā.Drausmīgākais ir tas,ka viņš ir pārkāpis zvērestu,solot svēti ievērot satversmi un visi politiķi klusē-vai viņi visi tādi,jeb baidās runāt.Ja tas tā,tad neatliek nekas cits,ka iziet ielās un skaļi aurot.

 19. Vai tad tas nebija pats ministrs kurš nolēma pievērst sev uzmanību ar netiklām nosliecēm? Man vienalga ar ko viņš nodarbojas, bet ja grib pasaules atzinību, tad tas nav tas pareizākais veids un rodas jautājums vai tik nopitna ministrija nav nonākusi slimu cilvēku rokās.

 20. Kamēr ministrs dara savu darbu klusējot – cepuri nost. Kā sāk demonstrēt savas seksuālās tieksmes pasaulei – gribās vemt.

 21. Visu cieņu ministram par veikumu šajā postenī.

 22. Katram cilvēkam savas intīmās lietas ir jātur pie sevis, to prasa izglītotība un kultūra. Mani neinteresē ko dara cilvēki naktī zem deķa savās guļamistabās. Tagad seksuālās novirzes pasaulē tiek invazātas kā aids.Tā ir pat modes lieta.Tomēr valsts vīram, kas darbojas Valsts interesēs jābūt kulturālam un politiski gudram attiecībā pret savas valsts pilsoņiem.Citādi iznāk, ka katrs runā ko grib, dara kā grib olalā!

 23. Par Latviju bez homofašisma! Atbildēt

  Rodas iespaids, ka homofašisti visus homoseksuālistus un citus perversos uzskata par augstākās rases cilvēkiem, bet tradicionālo vērtību kopējus uzskata par kaut ko arhaisku, otšķirīgu un nevēlamu “progresam”.
  Latvijā ir aizliegta komunistiskā un nacistiskā partija. Būtu tikai normāli, ja aizliegtu arī homofašisma partiju, zem segvārdiem reģistrētās un arī slepenās homofašisma organizācijas un biedrības, un par homofašisma ideoloģijas sludināšanu homofašistus izolētu no sabiedrības.

  • Nevajag pašiem sevi tik ļoti uzkurināt – Latvijai ir DAUDZ svarīgākas lietas ! Nāks nākošās nepatikšanas – šīs aizmirsīsies… redz kā Kaimiņš vairs nav pirmajā vietā…,

 24. Kad ministrs ar lepnumu pasniegs atskaiti par savu veikumu, runāsim par to. pagaidām viņš ir pasviedis tikai informāciju par savu orientāciju.
  Var domāt, ka kāds viņam to prasīja.

  • Viņa kontā jau ir Jaunā viļņa sašūpošana – līdz šim neviens neko tādu nebija uzdrošinājies ! Vai tagad visa uzmanība pastiprināti tiks pievērsta tikai Rinkēvicam ??? Neredzu iemesla lai viņu izceltu starp citiem ministriem – tauta gaida darbus no visiem !

   • Kur rinkēviča darbi?? Atbildēt

    “Jauno vilni” jau sen no Latvijas grib izšūpot partija NA (izņemot Romānu Naudiņu, kurš atbalsta “Jauno Vilni”). Tik nez kāpēc pret to iebilda “Vienotība”, ZZS un saprotams arī SC, kuri teica, ka tas mazināšot uzņēmējdarbību Jūrmalā? Tagad, kad rinkēvics “melnajā sarakstā” ielika 3 “Jaunā viļņa” dziedātājus – pēkšņi rinkēvics kļuvis par Latvijas atbrīvotāju no “Jaunā viļņa”.

 25. Es laikam esmu slims !Tiklīdz redzu pat tikai fotogrāfiju ,kur skūpstās divi vīrieši , man reāli paliek nelabi — prasās izvemties . Es bez šaubām nelepojos ar to ,kā daži citi ,bet man taču ir tiesības neredzēt, nedzirdēt šādas perversijas , lai neapvemtos sabiedriskā vietā . Vai tiesības ir tikai gejiem ???

 26. Cienu Rinkēviču par viņa valstsvīra stāju, par profesionalitāti, un pie kādas seksuālās orientācijas viņš pieder, ir dziļi vienalga. Starp politiķiem-heteroseksuāļiem mēdz būt īsti draņķi – laulības pārkāpēji, žuļiki. Par tiem neviens tā nevaimanā kā par Rinkēviča atklāsmi.

  • Arī man netraucē – ko un ar ko viņš dara, ja tas nav saistīts ar noziegumiem – tātad otrs partners neprotestē un KAS MAN PAR DAĻU ?Nav taču pedofīls !!! Galvenais, lai strādā kā pienākas !

  • Rinkēvics nav profesionālis ne ārlietās, ne diplomātijā. Viņš tik pat labi varēja vadīt lauksaimniecības ministriju vai aizsardzības – Latvijā ministri ir nevis profesionāļi, bet politisko partiju ielikteņi (atcerēsimies vidusskolnieku sprūdžu, kurš bija “profesionālis” vides aizsardzībā; vetārsts Veldre bija aizsardzības ministrs un mehanizators Slakteris bija finansu ministrs, un kādi tik ministri nav bijuši fizmati).
   Rinkēvics ir bakalaurs vēsturē un maģistrs “politikas zinātnē” (Latvijā politikas zinātne ir joks un drīzāk tehnikuma līmenis). Manās acīs rinkevics ir ārpolitikas un diplomātijas diletants – galvenokārt tāpēc, ka ir bez nopietnas un fundamentālas izglītības! Tiesa, viņam kā “politiķim” piemīt vajadzīgais talants – skaisti un tekoši runāt par jebkuru tēmu.

  • Domāju ka vaimanātu gan, ja viņi ar to lepotos internetā.

  • Mīļie! Kās viņu sauc par valstsvīru? Piekrītu ka sauc par valstsgeju vai saprotamāk -valsts **. Kādus jautājumus var nopietni risināt,kad tādi vairāk norūpējušies **m.Tas priekš tādiem ir galvenais risināmais jautājums.Pats ar to jau nevar tikt un bazūnē pa visu pasauli.

 27. Nekā tamlīdzīga, Uldi! Mēs te runājam par slimu cilvēku, kura slimību visis laikos pielīdzināja sifilisam un leprai! *** Nav viņš nekāds varonis par kādu grib iztaisīties. Vienkāršs ** un melis, kurš pa lielam, apmānīja vēlētāju elektorātu! Pareizi, ka PSRS laikos viņi trīcēja likuma priekšā un mani bērni varēja izaugt par pareizi orientētiem cilvēkiem!
  Es dzīvoju šajā pašā “demokrātiskajā” valstī un negribu lkai manu, manu bērnu un mazbērnu likteni ārpolitikā, jrb kur citur lemj kaut kāds tips ar fizioloģiskām, morālām un cita veida novirzēm. Lai viņam būtu slepenības pielaide utt., utj.. Lai vīņš ārstējās, strādā darbu, kurš nekādā mērā nav saistīts ar cilvēku un valsts likteņu lemšanu.

 28. Viņa veikums – uzaicinājis 2015.gadā Rīgā sarīkot visu Eiropas geju salidojumu. Lūk dienesta stāvokļa izmantošana savās interešes!

 29. Patiesība 12. novembris, 2014 11:47
  “Kāpēc Uldis Šmits tādus aizstāv??”
  ————————————-
  Cienīta patiesība, ko var no tā secināt un pieļaut ka Uldis acīmredzot ir tāds pats. Sabiedrības kopējās vērtības aizstāvošs žurnālists ļoti pārdomātu, vai darīt. Bet šaja gadījumā ir kā ir …………

 30. Ja kāds saka, ka jāvērtē ministra veikums, nevis viņa seksuālā orientācija, tad tik pat labi var teikt, ka ministram ir jāstrādā, nevis jāplātās ar savu seksuālo orientāciju.
  Pretīgi iedomāties, kā ***

  • Nu gan slimīga fantāzija ! Turpinot tādudemagoģiju ,varam teikt, ja mūsu parlamenta sievietes aizbrauc uz ārzemēm, tad arī viņas tur noteikti ar kādu vīrieti kopojas……slimas domas !!!

 31. “…ārlietu ministra, seksuālā orientācija nav nacionāla mēroga politisks jautājums, bet katra privāta lieta” – jā, tieši tā, tā ir katra privāta lieta. Taču ja ārlietu ministrs sāk publiski plātīties ar savu orientāciju, pat lepoties ar savu perversiju, tad tas nozīmē, ka to viņš vēlas pārvērst par nacionāla mēroga jautājumu un pat propogandē to, pie tam vēl apņemās sākt cīņu par pederastu tiesībām, kas nu galīgi nebija viņa partijas pirmsvēlēšanu programmā. Un savu iznākšanu no skapja viņš veica pēc vēlēšanām, nevis pirms – īsti zatleristu stilā – gan par tankiem, gan par pedetrastiju šīs partijas locekļi sāka runāt pēc vēlēšanām, nevis pirms.

 32. Rinkēvics ir ļoti slikts ārlietu ministrs! Izņemot to, ka melnajā sarakstā ielika 3 dziedātājus un 2 aktierus – viss viņa darbs. Rinkēvics nav pacenties atzīt Palestīnas neatkarību, nenosoda Ķīnu par Tibetas okupāciju, galu galā – klusē un nepieprasa kompensāciju no Krievijas, kas 50 gadus okupēja un kolonizēja Latviju,un pret latviešu tautu veica genocīdu. Arī Krievijas-Ukrainas kara sakarā pārsvarā klusē un reizēm tikai pamurmulē līdzi ES viedoklim. Vai Rinkēvics ir vērsies ar ierosinājumiem par sankcijām pret Krieviju??? Kā teiks ES, tā būs – pats rinkēvics praktiski ir bez iniciatīvas!
  Tas, ka viņs ir ** – tas nenozīmē, ka automātiski ir labākais un izcilākais ārlietu ministrs Latvijas vēsturē! Viņš manās acīs ir gļēvs, amorāls, garīgi slims un izvirtis tipiņš. Kāpēc Uldis Šmits tādus aizstāv??

  • Kamēr skrubinam ministru ,tikmēr labāk būtu painteresējušies par globālāku problēmu – uz ko aicina Abu Meri ! Tas ir daudz bīstamāk nekā ministra privātlietas !!!

   • Pagaidām bīstamāks ir izpildvarā esošs un ministrs, kurš ir ievērojami deģenerējies un izvirtis – pēc viņa paziņojumiem noprotams, ka viņam pirmajā vietā ir pederasti un citi homoseksuālisti, un tauta (jaunās ģimenes, bērni) nezin kurā. Pareizi jau kāds atzīmēja, ka pederasts rinkēvica nopelns ir Eiropas pederastu praids Rīgā 2015.gadā – bet šis praids nav tautas interesēs un kaitēs tautai! Bez tam, tauta rinkēvicam nav devusi tiesības šādu praidu “atvilkt” uz Latviju un propagandēt izvirtību kā normālību.
    Protams, bīstams ir arī Abu Meri, kurš grib ievilkt valdībā saskaņas centru. Bet, par laimi, pagaidām Abu Meri ir prasts deputāts/bandinieks, kuram ir ļoti maza ietekme gan Saeimā, gan partijā. Cik zinu, tad viņi pagaidām ir 2, kuri atbalsta koalīciju ar prokrievisko SC – Solvita Āboltiņa un Abu Meris. Bet droši vien vēl ir vairāki krievijas ietekmes aģenti gan Vienotībā, gan ZZS, kuri nav “izgājuši no skapja” un publiski neatzīstas, ka jāveido Maskavas interesēm draudzīgu valdību.

 33. Viņs ir Latvijas seja ārvalstīs un popularizējot savu kroplumu homodziņu viņs rada nepareizu priekštatu par latvijas valsti un tautu. Lai EDGARS atkāpjās no ministra amata un nodarbojās ar savu homoseksualitāti savā privātajā dzīves telpā, neiesaistot tajā Latvijas valsts vērtības, kas ir nostiprinātas Satversmē. Šāda Rinkeviča rīcība apkauno valsti un tās iedzīvotājus.

  • Man tieši liekas, ka Rinkēvičs rāda pareizo stāvokli Latvijā , jo tas,ka mēs nezinām jau nenozīmē, ka šādu cilvēku nav !

   • Vai mums obligāti jāzin kādas mkuram apakšbikses? Mani tas neinteresē un man ir kauns, ka slims cilvēks lielās ar savu slimību. Pie tam viņš ir ministrs un man galīgi neinteresē pedofilu spēlītes ar atzīšanu pasaules mērogā, bet Latvijā viņi nedrīkst pārkāpt konstitucju un uzspiest savu neķītrību citiem. Man arī ir cilvēktiesības neklausīties tādos slimniekos.

 34. Bet ka tad viņu aiztika vai kā vērtēja , kas ko prasīja, pats taču taisīja izlēcienu, paziņoja – lepojos, ka esmu gejs! Vēl bērnudārza vecuma puišeļi varētu lielīties pret meitenēm – man ir krāniņš. Bet pieaudzis cilvēks, ministrs?

  • Visticamāk ,ka kāds to gribēja paziņot viņa vietā , tāpēc izvērtēja – labāk es pats….Visa pasaule ir pilna ar šādām orientācijām , arī valstu augšgali un tāpēc vien šīs valstis vēl nav gājušas bojā. Mums ir nepierasts Rinkēvica paziņojums – tad nu esam tik sašutuši , tik sašutuši………labāk ļausim strādāt un nemaz tik slikts ministrs viņš nav ! Ja nebūtu atzīšanās – būtu taču labu labais ! Labāk pievērsīsim uzmanību tam ,ko katrs ministrs dara vai nedara VALSTS labā !

 35. Piekrītu raksta autoram . Tiem, kas sašutuši par morālo stāju un Latvijas vārdu – vai esat kādreiz ieskatījušies mūsu TV saturā ??? Stulbi seriāli , muļķīgi šovi ( trakākais Lauku sēta ),kaudzēm ēšanas kults………ar ko barojam sevi fiziski un MORĀLI ??? Ar to visu tiek piesārņotas mūsu smadzenes un viss jau atspoguļojas te , komentētāju izteicienos…….bet varbūt jāsāk domāt , kas ir svarīgāk ?

  • Ja aiztiekam morālo stāju – visi kioski pārpildīti ar seksa reklāmām, lai cik augstu tās no acīm arī neliktu….vai tās tiklos un sašutušos komentētājus nemaz neuztrauc ? Tas taču ir piedāvājums pusaudžu nenobriedušajām smadzenēm. Tagad nevar pārdot ne auto, ne zobu pastu vai makaronus, ja reklāmā nav redzams puspliks ķermenis….Un internetā ne tas vien ! Rinkēvičs Latvijas vārdu pasaulē nesabojās pavisam noteikti ,ārzemju prese par to rakstīja tikai tāpēc,ka no bijušās padomiskās vietas tas skanēja neparastāk…

  • Un tajā TV muļķošanās programmā iegulda LIELU NAUDU…….sen jau gaidu, ka kādās stundās tiks uztaisīta pauze – vienkārši,uz 2-4 stundām LTV nerāda neko.Pieļauju, ka daudziem iestātos izmisums – tas ,protams, attiecas uz tiem, kam vispār TV rāda tikai 3 kanalus. Pa brīvo laikuvarētu parunāties ar mājiniekiem par dzīvi !

 36. Lieciet vienriez cilvēkam mieru! Kam viņš traucē?Vai tiešām šī ir svrīgākā problēma valstī?

  • Varbūt viņš ar savām veselības problēmām varētu likt mieru mums…

  • Tik tiešām liekas, ka nav vairs problēmu mūsu valstī. Iespējams, ka šī ziņa vairākas dienas tracinās sabiedrību, lai Latvijas valsts nīdēji darītu savu melno darbu. Jo – letiņi vārīsies ap seksuālām minoritātēm un tikām Latgalē darbosies zaļie cilvēciņi.

 37. Rinkēviča kungs kā ārlietu ministrs varēja daudz vairāk dar;it okupācijas seku novēršanā,nevis demonstrēt savu seksuālo orientāciju.Latvija pilna ar vecajiem militāristiem,kas tagad musina Latgales iedzīvotājus,veido piekto kolonu.Tur darbs ārlietu ministram.Ko galu galā viņš ir darījis Latvijas labā?Pretigi/

 38. Nu gan atraduši ko slavināt…Izvest koridorī un no…t,ja reiz ar to lepojas,kauns …Vēl nesen tādus uzskatīja par zemākās šķiras padibenēm…tagad jau eiropā tie bakstītāji populāri…fui…

 39. Vienotība lepojās ar **8 . Vai V nākamie *** būs 2 dāmītes , kas jūsmo par Karlīnēm un grib ministriem paaugstināt algas un onkulis no armijniekiem Briselē ?

 40. Tā arī nesaprotu-visi,kam tik nav slinkums,mūs audzina un pārliecina,ka katra intīmā dzīve ir katra paša darīšana un nav ko līst citu gultās.Taču praksē nez kāpēc tie,kuru gultās mūs aicina nelīst,par katru cenu grib un dara visu,lai mēs visi būtu spiesti aktīvi piedalīties un par slavējamām atzītu viņu privātās padarīšanas.Nu nevajag man zināt kurš ar kuru guļ.Kāpēc man to visu laiku bāž acīs?

 41. Nebiju domājis ka arī Latvijas avīze iesaistīties seksperversiju reklāmā un popolarizēšanā. Valdības ministriem un parlamenta deputātiem ir jābūt kristāltīriem. Jo tieši šie cilvēki ir tā bāka, kas dot gaismas staru sabiedrībai. Ja bākas stars nedarbojas, vai ir notikusi virziena maiņa, tad ar garantijām, ka kāds kuģis uzskries uz sēkļa. Tas runājot poētiski. PAtiesība ir pavisam cita. Es kā bijušaispsihiātrs pensijā, kam bija pieredza arī sekspatalogijas jomā, varu teikt, ka nav objektīvi pierādīts, ka homoseksuālisms sodienas pasaulē ir norakstāms uz genētiku. Šeit var būt ļoti neliels procents. Pamatā tā audzināšana ģimenē un izvirtuši seksa lietās draugi, kas snieguši jaunietim pirmo seksuālo orgasmu. Vīrietim salīdzinot ar sievieti, pirmais orgasms ir ļoti svarīgs, jo tas atstāj zināmas pēdas jaunieša seksuālajā briedumā. Vai seksuālais kontaksts spēļu veidā bija ar kādu savu draugu, vai kā citādi. Zinot kādos apstākļos notika ASV psihiātru kongress, kur ļoti agresīvā veidā ar iebaidīšanu homoseku organizācija uzspieda kongresa dalībniekiem izņemt homoseksuālitāti kā slimību no psihiātrijas medicīniskā kataloga. Balosjot pārsvars nebija liels. Lielākā daļa prominentu pasaules psihiātru kategoski iebilda homoseksuālisma izņemšanu ka slimību no kataloga. Uzvarēja naids, agresija un seksperversija. Kas notiek šodien pēc vairāk kā trīsdesmit gadiem no šā kongresa, tad mēs to redzam un dzirdam, kādos apmēros tas izplatās pasaulē. Runāt par to ka tā varētu būt genētika nu nav nekada pamata. Visaptveroša pasaules izlaidība un seksperversijas, kuras sāk klonēties uz pedofīliju, zoofīliju un citā fīlijām. Visa pamatā ir homoseksuālisms, kas arī Latvijā valdības un parlamenta līmenī tiek celts godā. Šai izvirtības eskalācijai tuvākajā laikā neredzu beigas, jo tas tiek uzturēts, stutēts no ārvalstīm. Skumjākais ka tas eiropā un ASV ir kļuvis par politisku jautājumu, attiecībā pret citām valstīm. Vai te nav saskatāms civilizācijas pagrimuma un iznīcības beigu sākums, kā tas notika lielaja varenajā Romas imperijā. Arī Romas impērijas pazudināja visplašā seksizvirtība.

 42. Netikums ,grēks ietērpts maigā formulējumā – seksuālā orientācija.No virsraksta izriet ,jo jo lielāks grēcinieks un netiklis jo labāks ministrs.

  • Piekrītu. Šis cilvēks pārstāv VALSTI. Viņa ‘novirzes’ atspoguļosies MŪSU VALSTS spējā veidot attiecības ar ārvalstīm – ipaši musulmaņu. Turcijas prezidents, kurš nesen viesojās Latvijā, jūtas neapskaužami. Varam aizmirst par visiem sasolītajiem tirdzniecības darījumiem ar Turciju. Tiešā tekstā jau neteiks, bet lietas vienkārši nevirzīsies uz priekšu. Rinkēviča ‘dāvana’ Latvijas tautai svētkos ir kaut kas prātam neaptverams.

 43. bet tur jau sāls ka rīciba ir tieši kā geju lobijam neviss kā nopietnam ministram.

 44. veikums līdz – bet kāds būs veikums PĒC ???

 45. veikums līdz – bet kāds būs veikums PĒC ???

 46. Un kur bija pirms vēlēšanām. Kāpēc tauta tika maldināta par ģimeniskām vērtībām? Kretīni. Spļāviens vienotības vēlētāju sejās. Ja ir vīrietis latvijas politikā – tad tas ir Lembergs.

 47. Kāpēc slimnieki reklamējas, nevis ārstējas?

 48. Tadas butnes var saukt par Virieti ?Loti saubos.

 49. Katrā gadījumā, ja viņš “uzdrošinātos šo soli spert” pirms vēlēšanām, tā būtu īsta vīra runa. Tad visa pārējā vāvuļošana atkristu automatiski. Grib būt geis.. lūdzu, nevienav nav nekādas darīšanas. Bet tādā veidā tas ir mūsu politiķu kārtējai negodīgs solis. Tautai ir tiesības izvēlēties savus “kalpus” tādus, kādi tai tīk! Ir jāatšķir savu seksuālu dzīvi no valsts lietām un tautas vairākuma viedokli. Man liekās vairs te nav ko piebilst. Jā, viņam ir tiesības, bet mums arī. Kas attiecās uz Rinkēviča sasniegumiem, gribētu pajautāt, par kādiem te iet runas? aizliedzis tam bizonam dziedāt Latvijā? Pavisam nesen bija šaubas, kuros vārtos spēlē Rinkevičš?

 50. Piekrītu raksta autoram Atbildēt

  Mani pārsteidz masu mediju ažiotāža ap šo paziņojumu – pirmā dienas ziņa, pārrunas un vērtējumi, nosodījumi un nesapratne… kur tik pagriez – visur Rinkevičs. Un tā dienām ilgi. Es vēl neko neteiktu, ja tā uzvedas dzeltēnās preses pārstāvji, bet pat LTV un LR šo paziņojumu visādi apspēlēja. Varētu padomāt, ka viņš visus šos žurnālistus /vīriešu kārtas, protams/ ar varu vilks uz gultu. Nu, sekli un prasti tas viss tika pasniegts. Es Rinkeviču cienu arī pēc šī paziņojuma, cienu par viņa stingro un skaidro nostāju Ukrainas konflikta vērtējumā, kad prezis vispār bija nolīdis pagrīdē /Baltijas viedokli pauda Ilvess un Gribauskaite/ un arī Saeimas priekšsēdētāja īpaši neizpaudās.

  • Vai kādu no niknajiem komentētājem Rinkēvičs vilcis gultā ? To, kas skaisti un pareizi runā, mums ir bezgala daudz – bet ko dara klusējot ? Savu SKELETU skapī viņš ir darījis zināmu un ļausim viņam mierīgi turpināt strādāt ! Rinkēvičs nebūt nav tas sliktākais ministrs ,bet daudzi pareizie gan….Kas tad tautai ir svarīgāk – gulta vai DARBS ???

  • Piwkrītu šim rakstam. Manuprāt kaut kas nav kārtībā ar mūsu trulo sabiedrību. Esam iemācījušies tikai labi riet

 51. Ja grib, lai vērtē kā ministru, nav jālien ar savu diagnozi visai sabiedrībai acu priekšā! Ir tik daudz dažēdu slimības izpausmju, kuras cilvēki neafišē. Un tas viņiem netraucē dzīvot. Taču, ja slimība jau pāraug izlaidībā un visatļautībā, tad ir cits jautājums. VAI TIEŠĀM MĒS GRIBAM, LAI MŪSU BĒRNI UN MAZBĒRNI DZĪVO SABIEDRĪBĀ, KURA VAIRS NEZINA ĪSTĀS ĢIMENISKĀS VĒRTĪBAS? DABA IR PAREDZĒJUSI, KA BĒRNUS RADA UN AUDZINA SIEVIETE UN VĪRIETIS, KURI TAD ARĪ IR VECĀKI SAVIEM BĒRNIEM. UN NEVAR PAR NORMU UZSKATĪT, KA BĒRNU DZEMDĒ LEZBIETE UN GRIB BĒRNAM IESTĀSTĪT, KA TĀ IR PAREIZI. VISS, KĻŪST VIENKĀRŠI PRETĪGI!

  • Ha, latvijaa ir pilns ar homoseksualaam gjimeneem ar bērniem. Jebkurš reproduktivais Centrs ar prieku apauglo homosex pārus. Tumsonība himofobus neatbrīvo no stulbuma…

   • gadījumos, kad heteroseksuālam pārim nevar būt bērni vīra zemās spermatozoīdu kvalitātes dēļ, bērns tiek ieņemts mākslīgas apaugļošanas ceļā ar donora spermu. Piedāvāju ievērot konsekvenci un pasludināt, ka šis vīrs bērnam nav nekas.

    Par Rinkēviča kunga homoseksualitāti runas klīda jau vasarā, gana daudz laika, lai vērīgs vēlētājs izdarītu secinājumus. Un ir tikai normāli, ka šādu soli viņš sper atrodoties spēka pozīcijā. Ar barbariem citādi nevar. Viens no Latvijas alfa tēviņiem ir gejs. Un samierinieties ar to.

    • Labāk būtu paziņojis,ka viņš ir zvērināts vecpuisis ,un lai sievietes uz viņu necer…Kad pasaka,ka gejs-kaut .kā tā smaka nāk līdzi.Nabaga māte,kā viņa tagad jūtas!

Draugiem Facebook Twitter Google+