Latvijā
Kriminālziņas

Nelaime vai ļaundara pirksts? Daudzdzīvokļu nama pagalmā nodeg auto 16

Kadrs n o video

Tuvējo māju iedzīvotāji raidījumam “Degpunktā” stāsta, ka “golfiņš” Keramikas ielas daudzdzīvokļu nama pagalmā bija jau paspējis pat ieaugt zālē. Nekustīgi tas tur nostāvējis vismaz no pagājušās ziemas, bet varbūt pat no pagājušā gada rudens, tāpēc tā aizdegšanās rada pamatotu jautājumu – vai tiešām tā bija nejaušība?

Vietējais iedzīvotājs Ivans pieļauj, ka šis braucamrīks piederējis kādam sirmam vīram no piecstāvu mājas.

Lai arī auto vienuviet atradies krietnu laika sprīdi, iepriekš tas nevienu nav traucējis un vismaz vizuāli nebija cietis no huligāniem. Diemžēl tad nākusi nakts no sestdienas uz svētdienu, kurā VW pilnībā iznīcināts.

To, ka notikušais varētu nebūt nejaušība, raidījumam “Degpunktā” apstiprina arī kāds vīrs, kuram sestdienas naktī nav nācis miegs, un viņš nolēmis pie loga uzsmēķēt. Viņš pie “golfiņa” rosāmies manījis kādu jaunu vīrieti. Tā kā atnācējs nav neko ne lauzis, ne sitis, vīram uz brīdi pat iešāvusies prātā doma, ka tas pat varētu būt pats “golfiņa” saimnieks. Kungs uz mirkli pagājis malā no loga, taču tad pamanījis spilgtu uzliesmojumu. Iespējams, tas arī izskaidro šā spēkrata nosvilšanu.


Vairāk pievienotajā video sižetā:

LA.lv