×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
8. jūlijs, 2018
Drukāt

Nelojalitāte valstij izpaužas arī “sīkumos” (39)

Foto-LETAFoto-LETA

Atis Klimovičs

Ukrainas vēstniecībā Rīgā aizvadīts plašākai sabiedrībai nezināms pasākums, kurā seši mūsu valsts pilsoņi, tostarp šo rindu autors, saņēma apbalvojumus no Ukrainas prezidenta par humānās palīdzības sniegšanu kara zonā šīs valsts austrumos. Petro Porošenko parakstītajā goda rakstā norādīts, ka minētās personas guvušas atzinību ar savu “Humāno piedalīšanos antiteroristiskajā operācijā”. Svinīgajā un bez liekas ārišķības noorganizētajā pasākumā mūsu sabiedrotās valsts Ukrainas vēstnieka pienākumu izpildītājs uzsvēra, ka ukraiņi pozitīvi novērtējuši gan individuālos centienus palīdzēt, gan Latvijas valsts politisko atbalstu. Tas vispirms attiecināms uz kara jeb Krievijas iebrukuma sākumu – 2014., 2015. gadu.

Kā noprotams no sarunām ar ukraiņiem, beidzamie gadi viņiem likuši aprast ar pilnīgi negaidītu un bīstamu realitāti, kas nosaucama par Kremļa agresiju. Ka tas varētu būt iespējams, iepriekš pirms Cieņas revolūcijas un tai sekojošiem notikumiem, domājis vien tikai retais. Drīzāk tikai viens otrs ukraiņu disidents, kam padomju represijās izdevies nonākt pie patiesības par līdz šim neizzudušo Krievijas šovinismu un tieksmi pēc jauniem iekarojumiem. To, ka par šādiem notikumiem nāktos nopietni domāt arī Latvijā, ukraiņi nešaubās. Arī aicina atbilstošās drošības struktūras nepalaist garām nepamanītus dažādus “sīkumus”, kuros izpaužas nelojalitāte valstij. Pēc ukraiņu diplomāta norādes, jau 2004., 2005. gadā, piemēram, bijušas pirmās ziņas par tagad Ukrainas austrumos izveidoto “republiku” atsevišķajiem karogiem. Tā arī tagad – diezin vai par normālu lietu uzskatāma suvenīru tirgošana ar PSRS simboliku – piemērs ir kāds veikaliņš Daugavpilī. To esot iespējams uzskatīt par atbilstošas augsnes gatavošanu.

Krievijas iebrukums Ukrainā, ko ievadīja Krimas sagrābšana, jau 2014. gada martā lika atcerēties piemirsto patiesību, ka Krievija mierīgi var neievērot jebkuru parakstīto līgumu. Tad vajadzēja aptvert, ka Eiropā dzīvojam pilnīgi citā realitātē, kurā atkal iespējams ar spēku un militāriem līdzekļiem mainīt robežas. Kopš tā laika četros gados esam pieredzējuši to, ka šāviņi no Krievijas teritorijas lido uz apdzīvotām vietām Ukrainā, ka simtiem tanku un bruņumašīnu iebrauc svešā valstī, bet Rietumi uz to mierīgi noskatās. Kā lai nepiekrīt Krievijas vadoņa asprātīgajam izsmējējam Viktoram Šenderovičam, ka Kremļa saimnieks uzvedas kā ar atomieročiem ekipēts reketieris. Tādam vienkārši tiekot maksāts par to, ka viņš neturpinās darīt sliktu. Tā esot vienīgi sevis mānīšana, jo vēsturē neesot zināms vēl neviens piemērs, kad agresīvi noskaņots tirāns būtu tāpat vien apspiedis savas iekarotāja tieksmes. Allaž tas novedis pie vēl ļaunāka iznākuma.

Ukrainas mācības jāpatur cieši prātā un tieši gaidāmo vēlēšanu sakarā. “Vienkāršajam” vēlētājam jāatgādina, ka visu darbaļaužu “draugs” “Saskaņa” nav ne reizi – nedz Gruzijas, nedz Ukrainas gadījumā – nosodījis Krievijas agresiju. Ārkārtīgi “iedvesmojoši” Latvijai, jo ārkārtīgi skaidri apliecina “Saskaņas” atbalstu Kremļa ekspansijai, kuru pilnīgi droši nav paredzēts pabeigt ar divām minētajām valstīm. Lai katrs atbildīgi izspriež pats, cik draudzīga mūsu valstij ir minētā partija.

Pievienot komentāru

Komentāri (39)

 1. A chego vi dobilisj zapretiv russkij jazik?! Teperj rusofobstvo etogo sajta imeet oficialjnoje podtverzdenije! Bravo!

 2. Poligrafs Poligrafists Atbildēt

  Ir labi, ka komentārus nevar rakstīt svešiem burtiem. Bet būtu vēl labāk, ja arī komentētāja vārds būtu rakstāms tikai latīņu burtiem kā jau valsts valodā tas pieņemts …

 3. Klitorovičs galīgi nomarihuanējis savas jau tā nelielās smadzenes

 4. Kurš kretīns šito sarakstījis??

 5. Musu prokremliskie mediji par Ukrainas okupantiem raksta reti. Bet ukrainiem izdevas apturet agresoru .Plani kerties klat Baltijai ir atlikti ,bet nav atcelti. Slava Ukrainai ! Lai dzivo NATO!

  • Сала украине! И пусть НАТО сдохнет! Atbildēt

   Trudno vsjo vremja zitj v mire illuzij! Kakja agressija? O chem vi? Pochemu ne govorite o grazdanskoj vojne i maidanovskom perevorote?!

 6. =Ukrainas mācības jāpatur cieši prātā un tieši gaidāmo vēlēšanu sakarā. “Vienkāršajam” vēlētājam jāatgādina, ka visu darbaļaužu “draugs” “Saskaņa” nav ne reizi – nedz Gruzijas, nedz Ukrainas gadījumā – nosodījis Krievijas agresiju. Ārkārtīgi “iedvesmojoši” Latvijai, jo ārkārtīgi skaidri apliecina “Saskaņas” atbalstu Kremļa ekspansijai, kuru pilnīgi droši nav paredzēts pabeigt ar divām minētajām valstīm. Lai katrs atbildīgi izspriež pats, cik draudzīga mūsu valstij ir minētā partija.=

  Saskaņa jau zināma, bet ko saka ZZS ar Airīšu mēslu bērēju Brigmani priekšgalā un patieso saimnieku Lembergu, kurš uzskata, NATO ir okupanti… Ja Lembergs to skaidri ir pateicis, tad ZZS klusēšana ir saprotama kā piekrišana?

  Kad abi Saeimā bloķēsies – vel kāds varbūt paspēs uz lidmašinu, līdz ”atbrīvotāji” būs pasludīnājuši guberņu un slēguši Latvijas gaisa telpu un varbūt kāda motorlaiva sasniegs atkal Gotlandi – tikai tie mūsdienu robežkuģi ir redzīgāki un ātrāki nekā kādā tur 1945. gadā…

  Jautājums – vai tā ZZS būs vel vajadzīga pēc anšlusa? Moris savu būs padarījis un varēs iet…
  Jā un arī ZZS apliecinājumi – es, mēs nekad ar Saskaņu vairāk izklausās kā dzērāja solījumi vairs ne pilites…

 7. Klimovičam ir savs viedoklis par notikumiem, ar savu galvu domājošiem cits. Sabiedrības zombēšana turpinās.

  • Ar savu galvu “domājošie” audzē puķītes zaļo cilvēciņu sagaidīšanai.

   • Придут зелёные человечки и наведут тут порядок! Наконец то! Atbildēt

    !!

    • grafistam ar kirzas zābaku на конец Atbildēt

     Var gadīties, ka zaļie cilvēciņi tevi pirmo pie sienas pieliek, vecais mērkaķi! Kas tur skatīsies – savs vai svešs …

     • Это вряд ли. Я им целеуказания давать буду, вот на таких как ты, к примеру.

      !!

  • Ваш Климович просто урод и редкостный придурок! Atbildēt

   !!

 8. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “fūzelbamšļa” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 9. Amerika ir lielāks agresors. Austrumos VISI kari tikai to ASV noziedznieku pēcteču mantraušu izraisīti.

 10. Мальчишу – плохишу выдали бочку варенья и пачку печенья! Заслужил видимо. Atbildēt

  !!

  • Tu normālā valodā neproti rakstīt? Ar kādām prāta spējām ir apveltīts cilvēks, ja 25 gadu laikā nespēj apgūt VIENU valodu? Secinājums pats uzprasās!

   • Мой язык ничем не хуже твоего, урод! Atbildēt

    Ja chitaju vashi kommentriji, znachit i pisatj na vashem mogu toze! No ne hochu!!!

 11. Taisnība vien ir …

 12. nejolitāte izpaužas tad,kad komentārus dzēš laukā

 13. '''''''jews''''''''''' Atbildēt

  uzpirktais

 14. kurinātājs,pirmsvēlēšanu uzpirktais

 15. AK patiešām ir kara kurinātājs un Latvijai naidīgs tips

 16. …propaganda…fui!

  • Pamato lūdzu kur te propoganda? Nav ne puisīši biksītēs un krekliņā ne sarkankrūtīšu ēšana! Toties viss tas ir ķīseļtv! Secinājums: krievam ir propaganda, bet latvijā viņas nav!

 17. kara kurinātājs saņemis no darba deveja apbalvojumu, un nu tik lielās

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Zilaļģu festivāls

Ūdens temperatūra vairumā Latvijas upju un ezeru sasniegusi +18.. +22 grādi. Sagaidāms, ka siltā laika ietekmē tuvākajās nedēļās turpināsies zilaļģu vairošanās.

Veselības inspekcija skaidro, ka zilaļģes ir dabiski iekšzemes un jūras ūdens organismi, bet problēmas var radīt to masveida savairošanās – tā saucamā ūdens ziedēšana, jo daļa zilaļģu sugu ir potenciāli toksiskas un, atmirstot ūdenī, var izdalīt toksīnus. Peldētājiem šie toksīni var radīt alerģiskas ādas reakcijas, acu un gļotādas kairinājumu, bet mājlopi, kas tiek dzirdināti ar šādu ūdeni, var akūti saindēties un pat aiziet bojā. Saistībā ar strauju zilaļģu savairošanos Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus pagaidām atturēties no peldēšanās ne vien Vecāķu, bet arī Daugavgrīvas un Vakarbuļļu peldvietās.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+