×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. februāris, 2013
Drukāt

Nepamatota pārcentība


Es nevaru nomierināties un klusēt par nepatieso un skaudīgo attieksmi pret kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes (VL-TB/LNNK) komandējumu Austrālijā.

 

Tā bija pareiza iepazīšanās un cieņas parādīšana Austrālijas tautiešiem Latviešu kultūras dienās, arī komandējuma izmaksas Ls 4000 nav tik lieli zaudējumi Latvijas ekonomikai, vērojot vispārējos tēriņus valdošajās aprindās.

Austrālijā esmu bijusi divas reizes (pateicoties manu radu finansēšanai) un nodzīvoju kopā trīs mēnešus. Iepazinos ar vairākām latviešu ģimenēm, kas vēl šobrīd ir mani draugi, zinu viņu tautiskumu. Reti kurā Latvijas ģimenē viss dzīvoklis iekārtots tik latviskā garā. Meitām, kuras piedalās deju kolektīvā, tautas tērpi gatavoti pēc pareiziem motīviem un detaļām. Visa viņu dzīve pakārtota latvietībai, tādēļ domāju, ka viņiem Latvijas ministres viesošanās Kultūras dienās bija liels pagodinājums, atzinība, tautas satuvināšana. Man kauns par “lielo prātu” skaudību un nepamatotu latu skaitīšanu. Domāju, Austrālijas latvieši ir pārsteigti un sarūgtināti, arī es.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+