Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nepievērs uzmanību baumām un skauģiem! Horoskopi 20.augustam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Nav izslēgts, ka tieši šodien daudzi tavi sapņi piepildīsies, bet plāni, kas šķita tāli, tāli, noteikti realizēsies.

Vērsis

Baumas un skauģi tevī raisīs dusmas un rosinās pat agresiju. Pacenties netuvoties šīm nepatikšanām – kam tev tas? Nepievērs uzmanību baumām, intrigām un skauģiem – jo vairāk tu tajā iesaistīties, jo lielāku kaitējumu tas atstās uz tevi pašu.

Dvīņi

Šī diena būs veiksmīga ne tikai profesionālajā jomā, bet arī privātajās attiecībās. Daži Dvīņi sāks “vīt ģimenes ligzdiņu” un padarīs to komfortablu un ļoti mājīgu. Var pieņemt svarīgus lēmumus, kas attiecas uz privāto dzīvi.

Vēzis

Nav izslēgts, ka bērniem būs vajadzīga tava palīdzība. Un ne tikai morālā, bet arī finansiālā. Nežēlo naudu bērnu apmācībām! Biežāk palutini viņus ar dāvanām un kopīgām iepirkšanās reizēm.

Lauva

Profesionālajā sfērā sāksies pārmaiņas. Uzņēmēji varēs paplašināties un meklēt partnerus. Nevajadzētu gan uzsākt neko jaunu, pirms nav izplānotas visas detaļas.

Jaunava

Daudzām Jaunavām izdosies sasniegt izmaiņas un paaugstināt savu sociālo statusu. Nepalaid garām iespēju pierādīt savu profesionalitāti.

Svari

Šodien tu varēsi baudīt sava darba augļus: tevi gaida veiksme, popularitāte un cieņa. Tiesa, no publiskām runām šodien labāk vajadzētu izvairīties. Pārskati cilvēkus, kas ir tavā tuvumā – starp draugiem ir ieviesies kāds viltvārdis.

Skorpions

Mēģinājumi pāriet “neredzami” kādai robežai var izraisīt katastrofālas izmaiņas tavās ģimeniskajās attiecībās. Tiem, kam tik ļoti gribas eksperimentēt, var tikai novēlēt: neaizmirsti par tām lietām, kas tavā dzīvē ir patiešām svarīgas.

Strēlnieks

Svarīgu lomu attiecībās spēlēs harmonija intīmajās attiecībās, kurās tu izrādīsies ļoti emocionāls. Mērķtiecība attiecībās ar mīļoto cilvēku ir tikpat svarīga lieta kā profesionālajā dzīvē. Neaizmirsti kontaktēties ar bērniem un dari to biežāk. Pretējā gadījumā tu vari palaist garām kādu ļoti svarīgu viņu dzīves daļu.

Mežāzis

Šī diena raksturo pašanalīzi un salīdzināšanu. Apdomā lietu būtību – tu māki ieraudzīt lietas citā gaismā. Un tā arī ir tava izeja no sarežģītām situācijām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu mācēsi realizēt visu, ko būsi iecerējis šajā periodā. Tas notiks gluži vai maģiski – tev atliek tikai par to padomāt.

Zivis

Šodien ar tevi sadarboties būs teju vai neiespējami, jo tu būsi noslēgts un savus noslēpumus nevienam nevēlēsies atklāt. Neesi tik valdonīgs un tu iegūsi cilvēku palīdzību.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena sola veiksmi darbos un nākotnes plānos! Horoskopi 18.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Piemānīt viņus ir tik viegli! 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas bieži kļūst par krāpnieku upuriem
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien var kā smieties, tā raudāt! Horoskopi 17. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
11 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
7 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
7 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
6 stundas