Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. maijs, 2015
Drukāt

Nepilnu gadu vecu bērnu traumē no galda noripojusi biljarda bumba

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Nepilnu gadu vecu bērnu piektdien, 15.maijā, traumējusi no galda noripojusi biljarda bumba, bet vairāki bērni pēdējās diennakts laikā nonākuši ārstniecības iestādēs ar applaucējumiem, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Vidzemē desmit mēnešus vecs bērns spēlējies uz grīdas, no galda noripojusi biljarda bumba un trāpījusi bērnam pa galvu. Mediķi bērnam konstatējuši smadzeņu satricinājumu un galvas traumu.

Statistika liecina, ka atkal vairāki bērni mājās applaucējušies.

Rīgā gadu un sešus mēnešus vecs bērns apdedzinājies ar karstu ūdeni, viņš nogādāts slimnīcā ar rokas termisku apdegumu. Septiņus gadus vecs bērns applaucējis krūtis un vēderu ar karstu zupu.

Latgalē gadu un vienu mēnesi vecs bērns uzrāvis sev virsū karstu tējkannu, gūstot sejas, kakla un plaukstas apdegumus.

Latgalē gadu un vienu mēnesi vecs puisītis ar karstu zupu apdedzinājis pieri un rokas.

Piektdien dažādas traumas guvuši arī divi pusaudži. Zemgales reģionā 15 gadus vecs puisis ieskrējis no stikla veidotās durvīs un tā rezultātā sagriezis rokas.

Ātrā palīdzība piektdien devās uz 1107 izsaukumiem, no kuriem 231 bija trauma.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+