Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
4. septembris, 2014
Drukāt

Neuzmanīga sēņotāja iemaldās Baltkrievijā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts robežsardzes darbinieki aizturējuši kādu personu, kas labāku sēņu vietu meklējumos no Latvijas iemaldījusies Baltkrievijā, informē robežsardzē.

Apsekojot robežu Silenes robežkontroles punkta apkaimē, valsts robežas joslas tuvumā pamanīts viens sēņotājs. Pēc šīs personas dokumentu pārbaudes robežsargi pamanīja vēl vienu personu, kura šķērsoja valsts robežu virzienā no Baltkrievijas teritorijas uz Latviju.

Veicot pārrunas ar robežšķērsotāju, noskaidrots, ka persona sēņošanas laikā neapzināti šķērsoja valsts robežu no Latvijas teritorijas uz Baltkrieviju. Persona aizturēta un par robežšķērsošanas gadījumu informēti Baltkrievijas robežsargi.

Abpusējas pārkāpuma vietas apsekošanas rezultātā apstiprināts valsts robežas pārkāpuma fakts. Šoreiz pieņemts lēmums par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu. Taču robežsardze atgādina – par šādām pat netīšām darbībām likumdošanā ir paredzēta kriminālatbildība.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+