Mobilā versija
Brīdinājums +27.2°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
4. septembris, 2014
Drukāt

Neuzmanīga sēņotāja iemaldās Baltkrievijā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts robežsardzes darbinieki aizturējuši kādu personu, kas labāku sēņu vietu meklējumos no Latvijas iemaldījusies Baltkrievijā, informē robežsardzē.

Apsekojot robežu Silenes robežkontroles punkta apkaimē, valsts robežas joslas tuvumā pamanīts viens sēņotājs. Pēc šīs personas dokumentu pārbaudes robežsargi pamanīja vēl vienu personu, kura šķērsoja valsts robežu virzienā no Baltkrievijas teritorijas uz Latviju.

Veicot pārrunas ar robežšķērsotāju, noskaidrots, ka persona sēņošanas laikā neapzināti šķērsoja valsts robežu no Latvijas teritorijas uz Baltkrieviju. Persona aizturēta un par robežšķērsošanas gadījumu informēti Baltkrievijas robežsargi.

Abpusējas pārkāpuma vietas apsekošanas rezultātā apstiprināts valsts robežas pārkāpuma fakts. Šoreiz pieņemts lēmums par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu. Taču robežsardze atgādina – par šādām pat netīšām darbībām likumdošanā ir paredzēta kriminālatbildība.

Pievienot komentāru

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (2)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+