×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
16. jūlijs, 2016
Drukāt

Nicas slepkava nebija musulmanis – “dzēra, pīpēja zāli un ēda cūkgaļu,” liecina radinieki (14)

Foto - AFP/Scanpix/LETAFoto - AFP/Scanpix/LETA

Asiņainā Nicas terorakta īstenotāja radinieki un kaimiņi viņu raksturo kā “dzērāju un narkomānu, kas neapmeklēja mošeju, sita sievu un neievēroja nevienu islāma likumu,” vēsta resurss “dailymail.co.uk”.

Jau vēstīts, ka atbildību par teroraktu Nicā, kura laikā, ar kravas auto ietriecoties pūlī, gāja bojā 84 cilvēki, uzņēmies islāmistu teroristiskais grupējums “Islāma valsts”.

Grupējuma medijs “Amaq” citē kādu grupējuma kaujinieku avotu, kurš apgalvojis, ka masu slepkavību Francijā pastrādājis “Islāma valsts kareivis”, tādējādi “atsaucoties uz aicinājumu uzbrukt koalīcijas valstu tautām, kas cīnās pret” islāma ekstrēmistiem Sīrijā un Irākā.

Uzbrucējs, Tunisijā dzimušais Nicas iedzīvotājs Muhameds Lauežs Bulels bija “pilnībā nezināms izlūkdienestiem (..) un nekad netika atzīmēts par radikalizēšanās pazīmēm”, atzinuši izmeklētāji, tomēr viņš bija zināms vietējām tiesībsargājošām iestādēm par noziedzīgām darbībām.

“Viņš dzēra alkoholu, ēda cūkgaļu un lietoja narkotikas. Viņš NEBIJA musulmanis – viņš bija s***,” plašsaziņas līdzekļiem atklājis vīrieša brālēns.

31 gadu vecais trīs bērnu tēvs raksturots kā “apšaubāms džihādists”, kurš pārkāpis ikvienu islāma likumu.

Slepkava Bulels iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par vardarbīgiem uzbrukumiem, zādzībām un “ieroču pielietošanu”, bet nekas neliecināja, ka viņš būtu spējīgs aukstasinīgi un pārdomāto vajājot, ar auto nāvējoši sabraukt teju simt cilvēku.

Bulela pēdējie likumpārkāpumi bija šā gada 27. janvārī, kad viņu arestēja par krogā sarīkotu kautiņu, kā arī uzbrukuma draudi, kas izteikti martā.

Vīrietis, kas strādāja par auto kurjeru, arī izcieta pārbaudes laiku, jo bija aizmidzis pie stūres un uz šosejas izraisījis sadursmi ar četrām citām automašīnām, vēsta Spānijas laikraksts “El Mundo”.

Tomēr pirms Bastīlijas dienas asinspirts viņa vārds nav ticis saistīts ar terorismu, kas liek uzdot jautājumu, vai tiešām “Islāma valsts” izmantojusi acīmredzami pagrimuša “kaujinieka” pakalpojumus.

Policija turpina pratināt Bulela radiniekus, paziņas un kaimiņus, reidos aizturēti vēl trīs cilvēki.
Kaimiņi Bulelu raksturo kā nedraudzīgu vīrieti, ar kuru nav kontaktējušies.

Tai pat laikā izmeklētāji izmanto Nicas 1200 novērošanas kameru ierakstus, lai noteikti kravas automašīnas maršrutu pirms uzbrukuma.

Secināts, ka Bulels noīrējis automašīnu jau trešdien no specializētas nomas netālu no Nicas lidostas – atrasts video kameras ieraksts, kurā redzams, kā viņš tajā iekāpj.

Tiek arī apgalvots, ka viņš apstājies pie Angļu promenādes deviņas stundas pirms uzbrukuma, bet policija nav liegusi stāvēšanu, noticot paskaidrojumam, ka viņš piegādā saldējumu.

Informāciju par ieroču arsenālu, kas it kā atradies kravas automašīnā, oficiāli avoti pagaidām neapstiprina.

Nicas terorista maršrutsNicas terorista maršruts

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Mentu impotence bija apbrīnojama! Atbildēt

  Slepkava Bulels iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par vardarbīgiem uzbrukumiem sievai ar 3 bērniem, zādzībām un “ieroču pielietošanu”, bet nekas it kā neliecinājis, ka viņš būtu spējīgs aukstasinīgi un pārdomāto vajājot, ar auto nāvējoši sabraukt teju simt cilvēku.
  Bet vviņš vēsā mierā apstājies pie Angļu promenādes 9 h pirms(!!!) uzbrukuma, bet policija nav liegusi stāvēšanu, noticot paskaidrojumam, ka viņš piegādā …saldējumu.
  Menti 9 h stundas stāv un kasa pautus un nevienam neienāk prātā pārbaudīt policijas RECIDĪVISTU datu bāzē … Lūk, tādus mentus vajadzēja nošaut, kas ir par impotentiem, lai aizstāvētu tautu, kura uztur par saviem nodokļiem, bet atbalsta noziedzniekus…

 2. Fui Islama valstij! Piesavināties viena psiha bandīta laurus!

  • Francijas mazspējīgajai valdībai tas ir pat …izdevīgi, ka vainīgajos pieteikusies islama valsts…
   Ja nopietni domātu par valsts drošību, tad lidotu galva gan Iešlietu ministram,
   gan visu pakāpju impotentajām policijas mazajiem krāniem.
   Kā nekā 1,5 gadu laikā šis ir jau 3 terrorakts – ar nevainīgu cilvēku līķiem(sorry!) …

 3. vai tad par zāles pīpēšanu vien nebija jāliek aiz restēm ?
  Jeb šis ir vienlīdzīgāks par citiem ?
  Tā saucamā tolerance ? 🙂

 4. par ko bazārs? Hi†lers, S†aļins un Mao nebija musulmaņi, kādēļ to mums nestāsta?

 5. Muhamedi nevar ēst cūkgaļu. Paliek traki.

 6. Čurka ir un paliek čurka,man pie vienas vietas vai viņš ievēro tos čurku likumus vai nē,iet mošejā vai nē,šitie apceptie dvieļu galvas,ir jāiznīcina eiropā!Bet,pagaidām viņi tik nīcina baltos,un baltie kā auni stāv,riebjas,veču vairs nav eiropā,pederasti un memes dēliņi palikuši vien?

 7. No armijas laikiem atceros, kā uzbeki,kazahi un arī daži kaukāzieši ņēma iekšā kūpināto speķīti.Vienīgie, kas atteicās no speķīša, bija ingušs un kirgīzs, bet no 40* neatteicās neviens -tā gan bija baltkrievu kandža…

 8. Pat ja cilvēks nav stipri reliģiozs, viņs noteikti pārdzīvo par milzu upuriem karā, kas versts pret viņa brāļiem. Ikviens musulmanis, ikviens arābs to pārdzīvo. Savadak nemaz nevar būt.

  • Ta pilnīgi pie pakaļas ko viņš tur pārdzīvo!!!! Viņš ir slepkava! Un nevienu neinteresē iemesli!!!! Un visi musļiki streb gan sīvo gan rij cūkgaļu! Un sievas dauza trisreiz diena!!!!!

  • Tad jua tu esi vel 10000x trakāks kā viņš. Jo tur arābu valstīs upuru katru dienu ir vairāk nekā šajā vienā dienā šeit.
   Ne viņi pie tam sāka.
   ir jaizbeidz karš un jāizbeidz imigrācija. Un jaatgriež imigrācija atpakaļ (t.i. jāatgriež mājas tie, kas jau ir sabraukuši)
   Naidoties, jaukties un asiņot ir stulbi. Pilnīgi neracionāli.

 9. Neticu mūsu medijiem ne grama kamer esam zem globalistu kontroles un neesam atguvuši neatkarību

 10. Kaut kas te nelīmējās kopā, aizsūtījis ģimenei uz Tunisiju EUR 105`000, kārtējā PR pīle varbūt…

Draugiem Facebook Twitter Google+