×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
15. septembris, 2016
Drukāt

Uzteiks darbu Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas direktorei (12)

Skola šogad atzīmēs 95.gadu jubilejuSkola šogad atzīmēs 95.gadu jubileju

No skolas "Facebook"

Papildināta.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments neatbilstoša veselības stāvokļa dēļ uzteicis darbu Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas direktorei Sandrai Sīlei.

Sīle Izglītības, kultūras un sporta departamentā bija iesniegusi obligātās veselības pārbaudes karti, kurā arodslimību ārsts apliecinājis faktu, ka viņas veselības stāvoklis neatbilst veicamajiem darbiem.

Ņemot vērā arodārsta atzinumu, domes departaments pieņēmis lēmumu uzteikt Sīles darba līgumu, darba attiecības ar viņu tiks izbeigtas saskaņā ar Darba likuma 101.panta pirmās daļas septīto punktu, jo darbinieks nespēj veikt nolīgto darbu veselības stāvokļa dēļ, ko apstiprina ārsta atzinums.

Rīgas pašvaldības iestādes vadītājus no darba atbrīvo Rīgas dome, līdz ar to lēmums par darba tiesisko izbeigšanu ar Sīli tiks pieņemts Rīgas domes sēdē. Izbeidzot darba tiesiskās attiecības, Sīlei tiks izmaksāts atlaišanas pabalsts četru mēnešu vidējās izpeļņas apmērā saskaņā ar Darba likumu un vidējā izpeļņa par neizmantoto ikgadējo atvaļinājumu.

Sīle amatā strādā kopš 1994.gada.

Ņemot vērā darba stāžu un darba uzteikumu paredzams direktore saņems kompensāciju četru mēnešu vidējās izpeļņas apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Kur tad izpaliek likums par tiesībām neatklāt veselības stāvokli? Nav nepieciešams taisīt sensāciju, LA gribēja reitingus pacelt. Paldies Sīlei par ieguldīto darbu ilgu gadu garumā.

 2. Pateicīgs absolvents Atbildēt

  Nekādā ziņā neatbalstu šo lēmumu. Sīles kundze bija labākais, kas noticis RVVĢ. No la.lv biju gaidījusi takstiskākus rakstus.

 3. Šādas informācijas publsikošana ir ļoti nekorekta. Būtu labāk paldies skolotājai, direktorei par ilggadīgu darbu pateikuši. Bet kur nu, jāķer tak sensācija! Kauns tādiem “žurnālistiem”!

 4. Tieši pateicoties Sīlei šī skola ir viena no skaistākajām Latvijā. Viņas ieguldījums skolas attīstībā, tās unikālā gara saglabāšanā ir nepārvērtējams.

  • Bet visiem ir zināms par SS veselības problēmām. Ja krāvējs paliktu bez rokām, vai Tu viņu paturētu darbā? Šeit vienkārši ir laiks jaunam un spēcīgam vadītājam, kas spēs sakārtot skolā valdošo bardaku. Veselību un izturību SS. Paldies par ieguldījumu RVVG attīstībā!

   • Šai skolai nav nekādas saistības ar bardaku. Ļoti jauka atmosfēra, laba skolēnu un skolotāju sadarbība. Virzīta uz modernu pedagoģiju, nevis uz autokrātiju.

 5. Vikipēdijā nav fizkultūras priekšmeta,
  vienīgi, ja topošie noziedznieki noveduši
  līdz nervu sabrukumam…

 6. Kundze no 1994.gada strādāja Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā par direktori! Tātad jau 22 gadus!
  Nu neizskatās viņa tik slimīga…ka nespētu vadīt skolu…
  Vai direktores atbrīvošana ir kā …pateicība skolas 95 gadu jubilejā?

 7. Nedrīkst šādas ziņas publiskot.

 8. Privātuma tiesības Atbildēt

  Kāpēc šāda ziņa? Kādēļ man un jebkuram jāzina tik specifiska informācija par S.S.? Vai tiešām šādas ziņas jāpublicē? vai S.S. nav tiesību uz privātumu saistībā ar veselību? Viņa taču neko sliktu nav izdarījusi, ka viņas vārds būtu jāvazā publiski apkārt pa avīzēm un portāliem???

  • Tas jau izskatás pèc sazvèrestìbas.Tá nu gan nevajadzèja darìt.Un vèl skaitâs intiliģenti cilvèki.Morále galìgi degradèjusies!??

Draugiem Facebook Twitter Google+