Mobilā versija
+17.1°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
29. janvāris, 2016
Drukāt

Noderīgi ieteikumi, kā paust savas un nenoniecināt priekšniecības idejas

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Atklāta viedokļa izteikšana darba vietā var būt kā koks ar diviem galiem, un lielā mērā tas, cik atklāti paužam savas domas, ir atkarīgs ne vien no ieņemamā amata, bet arī mūsu ego. No vienas puses, klaji nepiekrītot priekšniecības paustajai nostājai, pastāv zināms risks papildināt bezdarbnieku rindas. No otras puses, akla piekrišana un atbalsts pilnīgi visām vadības idejām nebūt nepalīdz virzīties augšup pa karjeras kāpnēm, jo nevienu neinteresē “līderi” bez sava viedokļa.
Priekšnieki lielākoties novērtē vērīgu un situāciju izprotošu darbinieku atsauksmes un idejas. Tas ļauj padotajiem parādīt sevi potenciālu līderu lomā, tādējādi ceļot savu vērtību uzņēmuma acīs un paverot sev iespējas jauniem karjeras pavērsieniem. Ieklausies šajos piecos ieteikumos, kā paust savu viedokli vadībai, lai neaizvainotu priekšnieku idejas.

Pierādi savu uzticamību!

Nepaud pārāk kritisku vai atklātu viedokli, iekams neesi pierādījusi sevi priekšniekam un pārējiem kolēģiem. Vispirms ļauj “runāt” tevis paveiktā darba rezultātiem. Šāda attieksme palīdzēs vieglāk pārliecināt pārējos, ka tavas idejas ir vērtīgas.

Koncentrējies uz risinājumiem!

Nekritizē vadības rīcību vai nostāju, ja nevari piedāvāt aktuālajai problēmai kādu risinājumu, kas ļautu uzņēmumam būt ieguvēja lomā. Kritika kritikas pēc nedos nekādu labumu ne tev, ne priekšniekiem.

Komandā nav “es”!

Vienmēr atceries, ka esi daļa no komandas, un piedāvā risinājumus, no kuriem ieguvēji būs visi, ne tikai tu. Demonstrējot, ka proti sadarboties un strādāt komandā, vadības acīs parādīsi sevi kā potenciālo līderi.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+