Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
2. aprīlis, 2014
Drukāt

Nodod kriminālvajāšanai lietu par krāpšanos ar Zolitūdes traģēdijas ziedojumiem

LETALETA

Valsts policijas (VP) Kriminālpolicijas pārvalde nodevusi kriminālvajāšanas lietu par krāpšanos ar Zolitūdes traģēdijas ziedojumiem, liecina VP informācija.

Policijā norāda, ka sieviete, slēpjot savu patieso identitāti, ieguvusi personu uzticību un solījusi nodot ziedojumus kādai Zolitūdes traģēdijā cietušai sievietei, taču pati tos piesavinājusies.

1987. gadā dzimusī sieviete, kura jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā, aizturēta pagājušā gada decembrī. Izmeklēšanā noskaidrots, ka sieviete mēģinājusi izkrāpt naudu divās epizodēs.

Pirmajā gadījumā sieviete nodomu īstenojusi, klātienē saņemot un piesavinoties naudu 50 latu apmērā. Savukārt otrajā gadījumā sieviete mēģinājusi izkrāpt identisku summu, izmantojot viltus profilu sociālajā tīklā, tomēr līdz galam viņai savu nodomu nav izdevies īstenot.

Pret sievieti kriminālprocess ierosināts pēc Krimināllikuma 180. panta par krāpšanu nelielā apmērā, kā arī pēc Krimināllikuma 15. panta 4. daļas par krāpšanas mēģinājumu.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+