Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
2. aprīlis, 2014
Drukāt

Nodod kriminālvajāšanai lietu par krāpšanos ar Zolitūdes traģēdijas ziedojumiem

LETALETA

Valsts policijas (VP) Kriminālpolicijas pārvalde nodevusi kriminālvajāšanas lietu par krāpšanos ar Zolitūdes traģēdijas ziedojumiem, liecina VP informācija.

Policijā norāda, ka sieviete, slēpjot savu patieso identitāti, ieguvusi personu uzticību un solījusi nodot ziedojumus kādai Zolitūdes traģēdijā cietušai sievietei, taču pati tos piesavinājusies.

1987. gadā dzimusī sieviete, kura jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā, aizturēta pagājušā gada decembrī. Izmeklēšanā noskaidrots, ka sieviete mēģinājusi izkrāpt naudu divās epizodēs.

Pirmajā gadījumā sieviete nodomu īstenojusi, klātienē saņemot un piesavinoties naudu 50 latu apmērā. Savukārt otrajā gadījumā sieviete mēģinājusi izkrāpt identisku summu, izmantojot viltus profilu sociālajā tīklā, tomēr līdz galam viņai savu nodomu nav izdevies īstenot.

Pret sievieti kriminālprocess ierosināts pēc Krimināllikuma 180. panta par krāpšanu nelielā apmērā, kā arī pēc Krimināllikuma 15. panta 4. daļas par krāpšanas mēģinājumu.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (15)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+