Latvijā
Kriminālziņas

Nogalināja ar 83 sitieniem 0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA

Daugavpils prokuratūras prokurore tiesai nosūtījusi krimināllietu, kurā par citas personas tīšu nonāvēšanu ar sevišķu cietsirdību un dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā apsūdzēts jau agrāk vairākas reizes sodīts vīrietis, informēja Ģenerālprokuratūras pārstāve Aiga Eiduka.

Apsūdzētais vīrietis kopīgi lietojis alkoholu ar kaimiņu. Bet, kad tas sācis dzīt vīrieti prom no dzīvokļa, apsūdzētais palicis dusmīgs un agresīvs un sācis kaimiņu sist ar dūrēm un ar kāju pa galvu. Apsūdzētais izdarījis kopumā 83 sitienus pa visu ķermeni, līdz ar abām rokām satvēris cietušo aiz ausīm un ar rādītājpirkstiem spēcīgi spiedis uz acīm, lai tās izspiestu. Noziedzīgās darbības apsūdzētais izbeidza tikai tad, kad pamanījis, ka no cietušā mutes sāka tecēt asinis. Sitienu starplaikā apsūdzētais izmantojis cietušo, lai apmierinātu savu dzimumtieksmi pretdabiskā veidā.

Apsūdzētais vīrietis pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 117.panta 4. punkta, par ko var sodīt ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem, kā arī pēc Krimināllikuma 160. panta otrās daļas, par ko var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no četriem līdz desmit gadiem.

LA.lv