×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
16. maijs, 2012
Drukāt

Nolans grib turpināt, Kirovs šaubās

kiras

Kanādas hokeja speciālists Teds Nolans pēc pasaules čempionāta pēdējās spēles atzina, ka labprāt turpinātu darbu ar Latvijas izlasi.

Nolanam līgums beigsies 1. jūnijā. Vai tas tiks pagarināts, pagaidām vēl nav skaidrs. Sadarbību vērtēs Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans ar padomdevējiem. No prezidenta sacītā gan var izsecināt, ka viņš nav sajūsmā par Nolana darbu. Lipmans uzskata, ka jābūt principiāliem un – LHF uzdevums (iekļūt ceturtdaļfinālā) pasaules čempionātā nav izpildīts. Viņš arī domā, ka Nolanam ir cita filosofija un pagaigām kanādietis vēl īsti nav sapratis, kas ir kas Latvijas hokejā, piemēram, kļūda esot bijusi ģimeņu ņemšana uz pasaules čempionātu. Viņš arī kritizēja galvenā trenera asistentus Arti Ābolu un Viktoru Ignatjevu, kuri nav radījuši nepieciešamo gaisotni izlasē. Katrā ziņā šobrīd šķiet, ka Kirovs vairāk ir pret nekā par darba attiecība turpināšanu ar Nolanu.

“Zviedrija guva trīs vārtus vairākumā un aizmuka rezultātā. Lielas nozīmes rezultātam vairs nebija, taču joprojām bija jācīnās par godu un esmu apmierināts ar to, ko puiši šodien parādīja laukumā,” teica Nolans pēc Latvijas izlases zaudējuma Zviedrijai (0:4).

Pēdējās trīs spēlēs Latvijas izlase neguva nevienus vārtus. “Mums ir pāris spēlētāji, kas var iemest, taču spēle uzbrukumā ir kā laika apstākļi – dažreiz tie ir labi, dažreiz briesmīgi. Kaut kādu iemeslu dēļ uzbrukums pazuda, negājām uz vārtiem, neaizsedzām vārtsargam skatu,” skaidroja treneris.

Viņš sacīja, ka ir pateicīgs Kirovam Lipmanam par iespēju trenēt Latvijas izlasi: “Es šo posmu izbaudīju. Uzskatu, ka ļoti laba bija spēles daļa pret Krieviju, uzvarējām Vāciju un Itāliju. Pret Čehiju cīnījāmies, tomēr uz nākamo maču pret Norvēģiju zaudējām Bārtuli un arī Ķēniņu. Pret Dāniju bija slikts mačs. Komandai ir labas iestrādnes, lai progresētu. Lai cīnītos par medaļām, jāstrādā ļoti daudz, taču pamts ir – vairāki ļoti labi spēlētāji, drīzumā izlasē ienāks hokejisti no jauniešu izlasēm. Saliekot to visu kopā, var izveidot četru, piecu gadu plānu, kā visu attīstīt un padarīt valsts izlasi par daudz spēcīgāku.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+