Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
4. septembris, 2012
Drukāt

Nomā vairāk

Auto noma Baltijas valstīs kļūst aizvien populārāka ne tikai tūristu, bet arī vietējo iedzīvotāju vidū. 
”Sixt” apkopotie dati liecina, ka 2012. gada pirmajos septiņos mēnešos Baltijā auto nomu visaktīvāk izmantojuši iedzīvotāji no Vācijas.

 

Latvijā tie ir 42%, Lietuvā – 38%, bet Igaunijā – 34% no visiem auto nomātājiem. Auto noma kļūst aizvien populārāka arī vietējo iedzīvotāju vidū. Latvijā 26% no visiem auto nomas klientiem ir no Latvijas, 9% – no Krievijas, bet 2% – no Lielbritānijas. Lietuvā nomu izmanto 24% Lietuvas iedzīvotāju, savukārt 4% ir no Krievijas un Francijas. Arī igauņi aktīvi izmanto auto nomas pakalpojumus – 33% no visiem klientiem. Otrajā vietā ierindojas iedzīvotāji no Zviedrijas (5%) un Krievijas (4%).

Latvijā un Lietuvā vispieprasītākās ir kompaktklases automašīnas (attiecīgi 30 un 43%), savukārt Igaunijā priekšroka tiek dota vidējās klases automašīnām (23%).

Auto nomu aktīvi izmanto arī Latvijas iedzīvotāji, kuri dodas uz ārvalstīm biznesa darījumos vai atpūsties.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+