Apbrīno

Normunds Rutulis „Origo Summer Stage” vasaras koncertprogrammā0

Publicitātes foto

Šo ceturtdien, 10. augustā plkst. 18.00 uz „Origo Summer Stage” skatuves būs dzirdamas dziedātāja un mūziķa Normunda Rutuļa dziesmas no jaunā albuma „Vēl viens laimīgs rīts” un retāk dzirdētās iepriekšējo albumu kompozīcijas. Katru nedēļu „Origo Summer Stage” mūzikas baudītājiem piedāvā daudzveidīgus bezmaksas koncertus, vasaras vakarus pavadot muzikālā gaisotnē. Šonedēļ brīnišķīgs mūzikas repertuārs apvienos jaunu un jau iepriekš radītu Normunda Rutuļa mūziku.

Šī gada maijā izdots Normunda Rutuļa devītais solo albums „Vēl viens laimīgs rīts”, kura muzikālo materiālu veido divpadsmit Ingus Feldmaņa dziesmas Jāņa Ķirša aranžijā. Tas ir muzikāls baudījums tiem, kuriem mūzika ir dvēselē. Normunds Rutulis koncertā uzstāsies kopā ar grupu un uzticamiem skatuves partneriem, apvienojumā ar jaunradītajām dziesmām atskaņojot arī retāk skanējušu mūziku no iepriekšējiem albumiem. Muzikālo materiālu izpildīs Roberts Rasa (bass, kontrabass, midi bass), Anrijs Grinbergs (sitamie instrumenti), Māris Ozols (taustiņi, mutes ermoņika) un Uldis Beitiņš (ģitāras).

“Un atkal lieku jaunu bildi iekšā! Tas ir tik labi, ka man ir iespēja dreifēt starp mūzikas žanriem un nebūt piesaistītam vienam uz mūžu. Mēdz sacīt, ka katrs nākamais mākslinieka darbs ir labāks par iepriekšējo. Šī tēze darbojas arī šajā gadījumā. Te jūtams mans briedums, un tajā paša laikā – jauneklīgums. Iespējams, kādā brīdī šķitīs, ka esmu kļuvis mazliet svešāks, tomēr romantiku pazaudējis neesmu. Galvenais – esmu mūzikā, kas mani dara laimīgāku,” par jauno albumu stāsta Normunds Rutulis.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības glezno – mākslas darbus varēs aplūkot īpašā izstādē
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: Emanuels Makrons nodara sāpes savai sievai Bridžitai visu acu priekšā
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Sola atvieglot parādu dzēšanu
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Piektdienas rīts būs dzestrs, bet pēcpusdienā gaiss iesils līdz +25 grādiem
40 minūtes
LE
LETA
Dabā
Medības pilsētā? Jelgavā aizdomas par stirnu malumedībām
55 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Igaunijas piekrastē atrasts jūrā pazudušā Aiga Audera kajaks
3 stundas
LE
LETA
Kultūra
JRT būvnieki “ReRe būve1” piedāvā “VNĪ” mierizlīgumu un risinājumu darbu turpināšanai
59 minūtes