×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Norvēģijā apcietinās ekonomiskos imigrantus (4)

Foto EPA/LETAFoto EPA/LETA

Norvēģijas valdība parlamentā nodrošinājusi vairākumu plānam, kas policijai ļaus apcietināt nelegālos imigrantus, kuriem acīmredzami nav leģitīma pamata pieprasīt patvērumu.

Atbilstoši plānam patvēruma lūdzējus, kuru prasības ir “acīmredzami nepamatotas”, varēs turēt apcietinājumā, kamēr viņu prasības tiek izskatītas steidzamības kārtā tā dēvētās 48 stundu procedūras ietvaros.

“Mēs redzam, ka patvēruma pieprasītāji, kas to dara nepamatoti, pazūd, kamēr policija izskata viņu pieteikumus. Tas [plāns] liegs viņiem aizbēgt un, iespējams, iesaistīties noziedzīgās darbībās. Tagad, kad viņi būs mūsu kontrolē, viņu pieteikumi tiks izskatīti, un tad viņi tiks nosūtīti atpakaļ,” raidorganizācijai NRK skaidroja integrācijas ministre Silvi Listhauga.

2015.gadā no 537 nelegālajiem imigrantiem, kuru pieteikumi tika izskatīti 48 stundu procedūrā, 90 pazuduši, sacīja ministre.

“Mēs nezinām, kur atrodas 90% no viņiem, un līdz ar to mēs neesam viņus izraidījuši [no valsts],” sacīja Listhauga.

Pērn Eiropā ieradās 1,2 miljoni nelegālo imigrantu – pārsvarā no Afganistānas, Irākas un Sīrijas.

Nelegālo imigrantu vidū tikai 30% ir Sīrijas kara bēgļi, pārējie ir ekonomiskie imigranti, decembrī atzina Eiropadomes prezidents Donalds Tusks.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nevis apcietināt uz 48h bet beztermiņa ,līdz persona ir gatava vienotiesar vars pārstāvjiempar piedāvāto risin’\ajumu ,izsūtīšanu no valsts. Uzkrāšanas punkts , speciāli pielāgots kuģis vai transportlidmašina un aidā .

  2. Malaci norvēģi! Lūk ko nozīme ka valsts nav E.S.
    No tīram valstīm izplatās tīrība, no netīrām – nelegāļi, noziedzība un pārējās ligas.

  3. PAREIZI DARA!!!!

  4. vai saulainajā Norway ir tik daudz meķu?

Draugiem Facebook Twitter Google+