Mobilā versija
+4.9°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
6. novembris, 2016
Drukāt

Norvēģijā grasās aizliegt mašīnas, kas darbojas ar fosilo degvielu (2)

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Norvēģijā pieņemts lēmums tuvāko desmit gadu laikā pilnībā pāriet uz automobiļiem, kas darbojas ar atjaunojamo enerģiju, aizliedzot visus auto ar iekšdedzes dzinējiem, raksta “The Independent”.

Tādējādi Norvēģija kļūtu par vienu no ekoloģiskā ziņā progresīvākajām valstīm uz pasaules.

Pēc neoficiālām ziņām, vienošanos par auto, kurus darbina tradicionālā degviela, aizliegšanu, panākušas visu politisko spektru pārstāvošas partijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik jocīgi!Valsts,kura ir viena no visbagatākajām valstīm pasaulē ar naftu,grasās pieņemt šādu lēmumu vides saglabāšanas vārdā.

    • Pamuļķi, viņi var atļauties, jo elektriskie autiņi ir dārgāki, a viņiem naudas pietiek un būs vēl vairāk, pārdodot naftu!!!

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+