Ekonomika
Bizness

Noskaidroti labākie pastnieki visā Latvijā1

Ilustratīvs attēls. Foto – LETA

“Latvijas Pasta” konkursā “Mans Pastnieks 2017” noskaidroti klientu vērtējumā labākie pastnieki un pasta nodaļu operatori Latvijas reģionos. Kopumā kādai no nominācijām izvirzīti 1339 “Latvijas Pasta” pastnieku vai pasta operatoru, par kuriem saņemts 7000 klientu anketu.

“Latvijas Pastā” strādā aptuveni 3000 pastnieku un pasta nodaļu darbinieku, kuri ik dienas apkalpo klientus vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās visā Latvijā. Labākais pastnieks un pasta nodaļas operators izvēlēts katrā Latvijas reģionā – Kurzemē, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā.

Pastnieku konkurencē klienti par labāko Latgales reģionā atzinuši Inetu Voicišu no Rugāju novada Rugāju pasta nodaļas, Kurzemes reģionā – Lieni Balodi no Jaunpils novada Jaunpils pasta nodaļas, Vidzemes reģionā – Rudīti Eglīti no Limbažu novada Skultes pasta nodaļas, Zemgales reģionā – Valiju Skadiņu no Neretas novada Ērberģes pasta nodaļas, savukārt Rīgas reģionā – Ivetu Silkalni no Rīgas 6.pasta nodaļas.

Savukārt labākā pasta nodaļas operatore klientu vērtējumā Latgales reģionā ir Anna Lucijanova no Rēzeknes 1.pasta nodaļas, Kurzemes reģionā – Kristīne Ķēniņa no Kandavas pasta nodaļas, Vidzemes reģionā – Līga Rakecka no Rūjienas pasta nodaļas, Zemgales reģionā – Anita Lazovska no Dobeles novada Penkules pasta nodaļas, bet Rīgas reģionā – Inga Puķīte no pasta centra Sakta Rīgā.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns uzskata, ka ikgadējais konkurss “Mans Pastnieks” palīdz uzņēmumam stiprināt pasta darbinieku profesiju prestižu un apzināties katra darbinieka vērtību.

Iesūtītājās anketās izceltas tādas pasta darbinieku profesionālās prasmes kā atsaucība, komunikācijas spējas, laipna izturēšanās, precizitāte un zināšanas. Īpaši novērtētas ir darbinieku cilvēciskās īpašības – pastnieks lauku reģionos bieži tiek uztverts kā saikne ar ārpasauli, kurš arī uz vistālāko lauku viensētu piegādā abonētos preses izdevumus, vēstules un sniedz dažādus citus pasta pakalpojumus.

“Latvijas Pasts” jau septīto reizi aicināja iedzīvotājus noteikt labāko pastnieku un pasta nodaļas operatoru.

LA.lv