IIHF vēl nepieņem lēmumu par pasaules hokeja čempionāta augstākās divīzijas spēļu atcelšanu.

NOSKATIES: “Jokerit” aizsargs gūst vārtus no pretējā laukuma gala 0

KHL spēlē ārkārtīgi kuriozus vārtus guva Helsinku “Jokerit” aizsargs Olivers Lauridsens, kurš Bratislavas “Slovan” vārtsargu Mihalu Voivodu pārspēja no sava laukuma gala.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Mača 58. minūtē, kad  “Jokerit” spēlēja mazākumā, Lauridsens, atrodoties uz savas vārtu līnijas, meta ripu pāri visam laukumam un… bija precīzs. Protams, vārtsargam ar šādiem metieniem ir jāmāk tikt galā, taču situācija nebija nemaz tik vienkārša, jo ripa pirms vārtiem atsitās pret ledu un strauji uzlidoja virs vārtsarga pleca.

Tie bija jau septītie vārti Vojvodas cietoksnī tovakar un “Jokerit” uzvarēja ar 7:1. Jāteic, ka 18 gadus vecajam Vojvodam pirmās divas spēles KHL karjerā izvērtušās par murgu, jo arī pirms tam Rīgā pret “Dinamo” viņš pēdējā periodā ielaida trīs vārtus, turklāt pirmos no tiem, kad ripa atsitās pret bortu, izleca vārtu priekšā un Andris Džeriņš guva ļoti vieglu laupījumu.

“Slovan” problēmas ar sastāvu ir tik lielas, ka kā rezerves vārtsargs Helsinkos tika pieteikts uzbrucējs Keisijs Beilijs.