×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
15. jūlijs, 2015
Drukāt

Noslepkavotās meitenes nāvē vainīgs par viņu gadu vecāks puisis (4)

Andrejs Sozinovs_LET

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs.

Valsts policija (VP) šīs nedēļas sākumā aizturēja jaunieti par 15 gadus vecas meitenes slepkavību. Pēc nozieguma izdarīšanas puisis upura līķi centies noslēpt. Uzsākts kriminālprocess par slepkavību pastiprinošos apstākļos, pastāstīja VP sabiedrikso attiecību speciāliste Diāna Lūkina.

Pagājušajā svētdienā Valsts policijas darbinieki saņēma informāciju par Mārupes novadā, Skultē pamestā teritorijā atrastu 15 gadus vecas meitenes līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policisti notikuma vietā konstatēja, ka slepkava centies paslēpt nogalinātās meitenes līķi, apberot to ar būvgružiem, šodien preses konferencē informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka 1999. gadā dzimusī meitene bija pazudusi naktī no piektdienas uz sestdienu, kad kopā ar paziņām lietojusi alkoholiskos dzērienus. Pēcāk viņa kopā ar paziņu – 1998. gadā dzimušu puisi – devusies uz pamestu teritoriju, lai it kā vērotu lidmašīnas. Tā kā meitene jau iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā par klaiņošanu, par viņas pazušanu uzreiz netika ziņots. Arī vēlāk meitene neatgriezās mājās, bet viņas mobilais telefons bijis izslēgts.

Pēc informācija saņemšanas policija uzsāka aizdomā turamā puiša meklēšanu un jau nākamās dienas vakarā, 13. jūlijā Rēzeknes novadā aizturēja 1998. gadā dzimušo jaunieti, kurš jau iepriekš bija tiesāts par miesas bojājumu nodarīšanu.

Jaunietis atzina savu vainu pastrādātajā noziegumā, norādot, ka viņš meiteni žņaudzis, vairākkārt ar akmeni sitis viņai pa seju, kā arī sakropļojis viņas dzimumorgānus.

Pret aizturēto ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117. panta par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Savukārt šodien tiesa jaunietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Internets, spēles un transformeri!

  2. Kaada skaista, iipashi inteligjenta seja… :D)))))

Draugiem Facebook Twitter Google+