×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
18. maijs, 2015
Drukāt

Notiks devītā “Pastaiga pa Rīgas galerijām”

Foto: e-art.lvFoto: e-art.lv

Rīgā devīto reizi norisināsies mākslas akcija “Pastaiga pa Rīgas galerijām”, aģentūrai BNS pastāstīja projekta pārstāve Katrīna Upatniece.

Viņa informēja, ka šogad akcijas darbība koncentrēta Rīgas klusajā centrā, aicinot rīdziniekus un pilsētas viesus baudīt jūgendstila rajonu un reizē iepazīt klusā centra galeriju darbību.

Akcija norisināsies 23. maijā no plkst. 11 līdz 18. Tajā būs iespēja iepazīties ar galeriju mākslas darbu piedāvājumu, kā arī iesaistīties izglītojošās sarunās un diskusijās ar galeriju pārstāvjiem. Akcijā piedalīsies galerijas “Pegazs”, “Birkenfelds”, “Māksla XO”, “Vīna studija”, “Mākslas vēstniecība”, “Burtveidols” un Okeānijas mākslas galerija-muzejs.

Okeānijas mākslas galerijā-muzejā līdzās muzeja pastāvīgajai ekspozīcijai būs apskatāma Sanktpēterburgas mākslinieka Ārona Zinšteina izstāde, kurā piedalīsies arī mākslinieks un sniegs meistarklases interesentiem. Īpaša programma bērniem paredzēta galerijā “Pegazs”, kur norisināsies dažādu mākslinieku radošās darbnīcas.

Apmeklētājiem būs arī iespēja piedalīties izlozē par galveno galeriju balvu – izlozes uzvarētājs varēs izvēlēties mākslas darbu 350 eiro vērtībā no jebkuras apmeklētās galerijas, kā arī iegūt veicināšanas balvas.

Projektu organizē “Galerija Pegazs” ar Rīgas domes atbalstu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+