Horoskopi un mistika
Ezoterika

Numeroloģiskā prognoze augustam: Sabiedrība pieprasa jaunus līderus!0


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Dabā pastāv vairāki dažāda garuma cikli, kad pēc noteikta laika posma atkārtojas līdzīgas situācijas. Ņemot to vērā, iespējams pareizāk plānot darbu secību ilgākā laika periodā.

2018.gads ir nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1964.gadā dzimušajiem. Par veiksmīgu šo gadu var saukt 1.janvārī, 25.aprīlī, 13.jūlijā un 17.decembrī dzimušie. Šie datumi būs gada veiksmīgākās dienas.

Dienas, kad nav vēlams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo tas nesīs zaudējumus, 2018.gadā ir 7.februāris, 15.marts, 22.maijs, 3.un 30.jūnijs, 10.un 29.augusts, 27.septembris, 26.oktobris un 7.novembris.

Kopumā mūs gaida notikumiem bagāts gads, kurā būs daudz jādomā un jāizvērtē. Tuvredzīga un egoistiska rīcība radīs zaudējumus gan pašam, gan citiem. Turpretim izsvērta un tālredzīga domāšana ar redzējumu ilgtermiņā var tuvināt uzplaukumam un cilvēka cienīgai dzīvei.

Kas gaidāms tieši augustā?

Šis pasaulei var izrādīties nozīmīgs laiks, jo katras beigas ir jauns sākums.

Saistītie raksti

Šajā mēnesī, iespējams, pie varas nāks cilvēki vai politiskie spēki, kas mainīs līdzšinējo kārtību un ietekmi uz notikumiem pasaulē.

Kā jau zināms, šādā situācijā vieni būs ieguvēji, citi zaudētāji.

Notikumi pasaulē ietekmēs arī notikumus Latvijā. Tas skars finanšu jautājumus – bankas, biržas un nodokļu sistēmu.

Sabiedrība gribēs redzēt vadošos amatos jaunus, izglītotus savas jomas speciālistus, jo uzskatīs, ka “vecā kaluma” amatpersonas nespēj pielāgoties šī laika dinamikai.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2018”.

LA.lv