Horoskopi un mistika
Ezoterika

Numeroloģiskā prognoze jūlijam: Risks radīs zaudējumus!0


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Dabā pastāv vairāki dažāda garuma cikli, kad pēc noteikta laika posma atkārtojas līdzīgas situācijas. Ņemot to vērā, iespējams pareizāk plānot darbu secību ilgākā laika periodā.

2018.gads ir nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1964.gadā dzimušajiem. Par veiksmīgu šo gadu var saukt 1.janvārī, 25.aprīlī, 13.jūlijā un 17.decembrī dzimušie. Šie datumi būs gada veiksmīgākās dienas.

Dienas, kad nav vēlams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo tas nesīs zaudējumus, 2018.gadā ir 7.februāris, 15.marts, 22.maijs, 3.un 30.jūnijs, 10.un 29.augusts, 27.septembris, 26.oktobris un 7.novembris.

Kopumā mūs gaida notikumiem bagāts gads, kurā būs daudz jādomā un jāizvērtē. Tuvredzīga un egoistiska rīcība radīs zaudējumus gan pašam, gan citiem. Turpretim izsvērta un tālredzīga domāšana ar redzējumu ilgtermiņā var tuvināt uzplaukumam un cilvēka cienīgai dzīvei.

Kas gaidāms jūlijā?

Saistītie raksti

Šajā mēnesī kļūs skaidrs, kas spēs pastāvēt ilgtermiņā un kam būs lemts ātri beigties. Izdosies tikai plāni, no kuriem būs labums sabiedrībai. Tie, kuri aizrāvušies ar naudas un mantas uzkrāšanu, var piedzīvot lielus zaudējumus gan mantiskā, gan cilvēciskā nozīmē.

Pēc Dziesmu un deju svētkiem jūlija pirmajā nedēļā iestāsies atelpas brīdis. Jūlijā vieniem būs sajūta kā pēc labi padarīta darba – gandarījums un patīkams nogurums -, bet citiem tukšuma sajūta, kas prasa atelpu, lai uzkrātu spēkus jauniem darbiem. Jārīkojas ar apdomu, jo risks radīs zaudējumus.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2018”.

LA.lv