×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.9°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
7. decembris, 2017
Drukāt

Okupācijas muzeja biedrības priekšsēdētājam piešķirts Vācijas ordeņa Nopelnu krusts (6)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Valters Nollendorfs

Latvijas Okupācijas muzeja biedrības priekšsēdētājam Valteram Nollendorfam piešķirts Vācijas ordeņa “Par nopelniem” pirmās šķiras Nopelnu krusts, aģentūru LETA informēja Okupācijas muzeja sabiedrisko lietu vadītāja Inese Jansone.

Apbalvojumu profesoram Nollendorfam piešķīra Vācijas prezidents Franks Valters Šteinmeiers atzinībā par īpašiem nopelniem valsts labā. Svinīgā ceremonijā apbalvojumu Nollendorfam pasniedza Vācijas vēstnieks Latvijā Rolfs Šute.

Uzrunājot klātesošos, vēstnieks pauda, ka Nollendorfs guvis lielus nopelnus Latvijas labā strādājot Okupācijas muzejā, un viņa gūtie nopelni pārsniedz Latvijas robežas.

Svinīgā ceremonija noslēdzās ar latviešu pianistes Aurēlijas Šimkus koncertu.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. No sirds apsveicu šo cienījamo vīru ar Vācijas ordeni.Viņ'[s ar sirdi un dvēseli kalpo SAVAI Tēvzemei un tautai.Man bija ĻOOTI sāpīgi vērot kā viņi divi sirmi vīri,krievu okupācijas rezultāta upuri bija spiesti faktiski pazemoties un iet lūgt okupantam Ušakam ko līdzēt Muzeja sakārtošanai.Ušaks simtus tīūkstošus izsviež humora balagānam,bet muzeja epopeja nekust no vietas.Letiņi RD un valdībā KLUSĒ !!!Man bija tas gods ar šo vīru tikties 1989.g. VFR viņa mājā,ir foto.Es ar šausmām domaju KĀ var iedot TZO VDK kadram Godmanim?Par KO ???Un tādu ir daudz!Piekrītu Grantiņam un Doroņinai,Indrikovam ,ka neņēma ordeni,jo tad jau tādam NAV vērtības!

 2. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Apsveicu Goda VĪRU! Nollendorfa kungs iznesis latvietību cauri okupācijām, bēgļu gaitām, spēka gados dzīvojot un strādājot Amerikā mītnes valsts un latviešu kopienas labā. Tagad daudzus gadus priekšzīmīgi kalpo savai tautai Dzimtenē! Vēlreiz apsveicu un noņemu cepuri īsta patriota priekšā! Veselību un vēl daudzus radošus gadus!

 3. galvenokārt par to ka novērš uzmanibu no vācu zveribām latvijā, akcentejot kremļa laiku latvijā. fīrera mazbērni par to viņam pateicigi

  • Pēc komentāra spriežot, diez vai pats esi bijis Okupācijas muzejā, bet komentē…

   • Krievijas pensijas saņēmējiem,tādiem kā janis berziņš,ieeja Okupācijas muzejā,tāpat kā vampīriem dienas gaisma.

  • Tu rasejas trolli!Ja tava krievija būtu tā nožēlojusi un izpirkusi grēkus kā to darīja un dara Vācija,tad Putins nebūtu putins,bet gan Merkelis un Krievija nebūtu ar visu naftu ar pliku pakaļu.
   Ja neko nejēdz,aizej kaut 1X uz Muzeju!

Draugiem Facebook Twitter Google+