Sports
Citi sporta veidi

Olimpiskajam čempionam Šurteram rājiens no Šveices armijas par pliku dupsi pie Baltā nama0


Nino Šurters triumfējot šī gada pasaules čempionātā.
Nino Šurters triumfējot šī gada pasaules čempionātā.
Foto: AP/SCANPIX/LETA

Olimpiskajam čempionam kalnu riteņbraukšanā Nino Šurteram būs rājiens no Šveices armijas, jo sportists sociālajos tīklos publicēja foto, kurā viņš ar komandas biedriem redzams ar pliku pēcpusi, stāvam iepretim Baltajam namam ASV.

Šveices armija vietējiem medijiem apstiprināja, ka 33 gadus vecais sportists, iespējams, saņems rājienu no saviem virsniekiem, tomēr disciplinārlieta netikšot uzsākta.

Šurters bildi publicēja savā “Instagram” kontā, bet vēlāk ierakstu dzēsa, tomēr foto tīmeklī joprojām ir atrodams.

2016.gada olimpiskais un vairākkārtējais pasaules čempions kalnu riteņbraukšanā savā karjerā atbalstu saņem arī no Šveices armijas, tāpēc sportistam arī nākas atbildēt tās priekšā.

Šurters pirms divām nedēļām ASV starp sacensībām veica arī dienesta pienākumus, kuru laikā viņš uzņēma skandalozo bildi. Tajā redzams viņš un vēl trīs viņa kolēģi, kuri ar pliku pēcpusi stāv pret Balto namu.

Saistītie raksti

Šveices armija paziņojusi, ka tā nevēlas no notikušā uzpūst lielu brēku, bet Šurters jau esot atvainojies saviem virsniekiem. Sportists vēlāk vietējiem medijiem norādīja, ka bildes uzņemšana bijusi spontāna ideja.

Pagājušā gada balsojumā Šveices iedzīvotāji Šurteru atzina par valsts gada sportistu, riteņbraucējam tādējādi pārspējot leģendāro tenisistu Rodžeru Federeru.

LA.lv