×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
30. jūlijs, 2012
Drukāt

Olimpiskās piezīmes: pirkstus pa gaisu nemētā

soroka5

Pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins pēc pārliecinošās uzvaras Londonā pār DĀR sportistiem Čiaiju/Goldšmitu bija priecīgi, taču saglabāja vēsu prātu, norādot, ka jāgatavojas ļoti nopietnai spēlei pret pasaules ranga šīs sezonas līderiem amerikāņiem Gibsu/Rozentalu.

Samoilovs un Sorokins vakar tikai pašā mača sākumā atļāva dienvidāfrikāņiem papriecāties par vadību, bet tad ātri parādīja spēku samērus. Dienvidāfrikāņi šogad piedalījušies trijos Pasaules kausa posmos, taču līdz pamatturnīram nav tikuši. Par zaudējumu viņi neizskatījās sašutuši, saprotot savu vietu šajā turnīrā. Frīdoms Čiaija atzina, ka latvieši parādījuši labāku sniegumu nek Gibs/Rozentāls, pret kuriem viņi divos setos guva vien 21 punktu.

“Varbūt spēlējām mazliet nopietnāk nekā amerikāņi. Treneris teica, lai koncentrējamies, citādāk būs grūti, ja sāksies kā pa viļņiem – ja nolaidīsies, nevar zināt, vai tiksi atkal augšpusē. Izgājām it kā spēlētu pret amerikāņiem,” tā Aleksandrs Samoilovs.

“Vieglu spēļu nav,” Ruslans necēla degunu gaisā, vienlaikus piebilstot, ka šaubu par uzvaru tomēr neesot bijis ne mirkli. Otrajā setā pie rezultāta 16:9 mūsējie paņēma pārtraukumu, vēlāk skaidrojot, ka pēc trim pieļautajām kļūdām vajadzēja brīdi, lai saņemtos un galotni nospēlētu akurāti. Par to, ka beigās var iznākt punktu skaitīšana, viņi nedomājot, jo – grib grupā uzvarēt visās trijās spēlēs. Trenera uzstādījums bijis neļaut gūt vairāk par 15 punktiem katrā setā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+