Mobilā versija
+19.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
16. februāris, 2017
Drukāt

“Origo” aizdegusies krāsns: evakuēti cilvēki

Foto LETAFoto LETA

Tirdzniecības centrs "Origo".

Degošas krāsns dēļ šovakar evakuēti cilvēki no tirdzniecības centra “Origo” Rīgā, Stacijas laukumā, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Ugunsdzēsēji izsaukumu saņēma ap plkst.17.40, jo kādā no telpām aizdegusies krāsns un izveidojies sadūmojums.

Ugunsgrēks nodzēsts pirms glābēju ierašanās, taču glābēji pārbauda telpas, lai pārliecinātos, ka nepastāv citas problēmas.

“Origo” pārstāvji aģentūrai LETA teica, ka tirdzniecības centrā nostrādāja ugunsdzēsības trauksmes signalizācija. Šobrīd tiek veikta pārbaude, un kad tā noslēgsies tirdzniecības centra pārstāvji varēs plašāk pastāstīt par notikušā cēloņiem.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+