Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
23. oktobris, 2014
Drukāt

Otrajā “Rīgas A Cappella festivālā” trīs spilgtas programmas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrais “Rīgas A Cappella festivāls” norisināsies no 31. oktobra līdz 2. novembrim un savos koncertos plašākai publikai piedāvās iepazīt trīs spilgtas a cappella mūzikas programmas, vēsta rīkotāji.

31. oktobrī plkst. 19.30 Rīgas Sv.Jēkaba katedrālē norisināsies koncerts “Latviešu psalmu dziedājumi” ar vokālo grupu “Schola Cantorum Riga” un māksliniecisko vadītāju Guntaru Prāni, 1. novembrī plkst. 20.00 Latvijas Nacionālās Bibliotēkas Ziedoņa zālē “Nakts koncerts” ar jauniešu kori “Kamēr…” un diriģentu Jāni Liepiņu, 2. novembrī Rīgas Sv.Pētera baznīcā plkst. 18.00 koncerts “Pareizticīgo dziedājumi” ar vīru kori “Logos” un māksliniecisko vadītāju Joanu Šenroku.

“Rīgas A Cappella festivāls” savos koncertos piedāvā iepazīt a cappella žanra daudzveidīgumu, dažādos a cappella mūzikas projektos iepazīstina ar Latvijas un pasaules spilgtākajiem izpildītājiem. Festivāla mērķis ir radīt pozitīvus piemērus, spilgtas, radošas un progresīvas idejas, dot pozitīvus impulsus kopējai vokālās mūzikas attīstībai. Festivālā nozīmīga vieta tiek ierādīta unikāliem a cappella mūzikas projektiem un novatoriskiem a cappella mūzikas atskaņojumiem. Vairāk par 2014.gada festivālu un koncertiem http://www.rigasacappellafestivals.lv

Ieeja visos festivāla koncertos bez maksas.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+