Mobilā versija
-1.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
23. oktobris, 2014
Drukāt

Otrajā “Rīgas A Cappella festivālā” trīs spilgtas programmas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrais “Rīgas A Cappella festivāls” norisināsies no 31. oktobra līdz 2. novembrim un savos koncertos plašākai publikai piedāvās iepazīt trīs spilgtas a cappella mūzikas programmas, vēsta rīkotāji.

31. oktobrī plkst. 19.30 Rīgas Sv.Jēkaba katedrālē norisināsies koncerts “Latviešu psalmu dziedājumi” ar vokālo grupu “Schola Cantorum Riga” un māksliniecisko vadītāju Guntaru Prāni, 1. novembrī plkst. 20.00 Latvijas Nacionālās Bibliotēkas Ziedoņa zālē “Nakts koncerts” ar jauniešu kori “Kamēr…” un diriģentu Jāni Liepiņu, 2. novembrī Rīgas Sv.Pētera baznīcā plkst. 18.00 koncerts “Pareizticīgo dziedājumi” ar vīru kori “Logos” un māksliniecisko vadītāju Joanu Šenroku.

“Rīgas A Cappella festivāls” savos koncertos piedāvā iepazīt a cappella žanra daudzveidīgumu, dažādos a cappella mūzikas projektos iepazīstina ar Latvijas un pasaules spilgtākajiem izpildītājiem. Festivāla mērķis ir radīt pozitīvus piemērus, spilgtas, radošas un progresīvas idejas, dot pozitīvus impulsus kopējai vokālās mūzikas attīstībai. Festivālā nozīmīga vieta tiek ierādīta unikāliem a cappella mūzikas projektiem un novatoriskiem a cappella mūzikas atskaņojumiem. Vairāk par 2014.gada festivālu un koncertiem http://www.rigasacappellafestivals.lv

Ieeja visos festivāla koncertos bez maksas.

Pievienot komentāru

Strīdā par Laikmetīgās mākslas muzeju no KM piedzen 652 335 eiroAugstākās tiesas (AT) Civillietu tiesu palāta par labu SIA "Jaunrīgas attīstības uzņēmums" no Kultūras ministrijas (KM) piedzina 652 335 eiro saistībā ar Laikmetīgās mākslas muzeja projektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+