×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. maijs, 2016
Drukāt

Otto Ozols: Kur Latvijā uzdarbojies spiegs ar segvārdu “Kremļa pirksts”? (15)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Lai arī Latvijā ieplūdis maigi ziedojošs pavasaris, tomēr katram vērīgam patriotam ir skaidrs, ka politiskajā debesjumā šobrīd kauc stindzinošas hibrīdkara aukas. Nav ne mazākā pamatā šaubām, ka Latvijā tēraudcietā mērķtiecībā pamatīgi uzdarbojas Krievijas aģents, par kuru pagaidām zināms tikai viens – viņa segvārds ir “Kremļa pirksts”!

Pirksta nodarītā posta apmēri ir baisi iespaidīgi! Austrumzemes superaģents paspējis uzbrukt un nodarīt postījumus teju vai ikvienai nācijai izšķirīgi svarīgai nozarei. Piemēram, ceturtdien uzzinājām, ka ēnu ekonomikas īpatsvars pērn Latvijā bija 21,3% no IKP – visaugstākais Baltijas valstīs. Igaunijā un Lietuvā ēnu ekonomika bija attiecīgi 14,9% un 15% no IKP. Nav šaubu, ka tik milzīgu atpalicību no kaimiņiem varēja radīt tikai mērķtiecīgs Kremļa Pirksta sabotāžas darbs. (1)

Viņa graujošās rīcības sekas ir manāmas arī nodokļu politikā. Pavisam nesen “Swedbankas” analītiķi rūpīgi salīdzināja trīs dažādu līmeņu algu saņēmēju ienākumus Baltijas valstīs. Pētījuma rezultātos redzams, ka uz Latvijas strādājošo iedzīvotāju pleciem uzkrāmēts vislielākais nodokļu slogs Baltijā. Kopumā joprojām pret strādājošiem labvēlīgākā ir Igaunijas darbaspēka nodokļu politika, seko – Lietuva. Latvijas iedzīvotājiem, salīdzinot ar kaimiņvalstīm, nodokļiem joprojām jāatvēl lielāka daļa no ikmēneša ienākumiem. Nav ne mazāko šaubu, ka šāds trieciens Latvijai ir ļoti rafinēts kaimiņvalsts specdienestu operācijas rezultāts, kuru spīdoši paveicis viņus superaģents – Kremļa Pirksts. (2)

Pirksta uzbrukuma pēdas varētu saskatīt arī “Swedbankas” finanšu institūta ekspertes Evijas Kropas atklājumos. Gada sākumā viņa publiskoja pētījumu, kurā uzzinājām bēdīgo ziņu par Baltijas galvaspilsētu mājsaimniecību izdevumu atšķirībām. Izrādās, ka tieši Rīga ir dzīvošanai visdārgākā Baltijas valstu galvaspilsēta. Protams, ka mūsu bezgala atbildīgie un specdienestu rūpīgi pārbaudītie valsts vadītāji nevarētu būt pie vainas. (3) Tātad – kurš gan cits, ja ne Kremļa Pirksts!

Aptuveni tajā pašā laikā “db.lv” ziņoja par vēl kādu iespējamo Kremļa Pirksta nelietību! Laikraksts norādīja, ka Latvijā, salīdzinot ar pārējām Baltijas valstīs, aizņemties ir visdārgāk. Gan hipotekāro kredītu, gan uzņēmumiem izsniegto aizdevumu likmes Latvijā izrādījušās visaugstākās Baltijas valstīs. Eksperti to skaidro ar lielāku kredītu zaudējumu apmēru, negodīgo aizņēmēju rīcību. Dārgāki kredīti savukārt nozīmē bremzētu tautsaimniecības attīstību. Protams, tas tikai un vienīgi retorisks jautājums – kam tas ir izdevīgi? Protams, Kremļa Pirksta saimniekiem! (4)

Kremļa Pirksts vaiga sviedros pastrādājis arī, bremzējot jēgpilnu cīņu ar korupciju. Arī šajā ziņā pēc jaunākā ”Transparency International” korupcijas uztveres indeksa mēs esam pamatīgi atpalikuši no Igaunijas un Lietuvas. Korupcijas indeksa reitings Latvijai ir kaut kur pa vidu starp Kaboverdi, Kostariku un Seišelu salām.(5) Nebrīnīšos, ja pats Putins par to būs piespraudis Kremļa Pirksta uzvalka atlokam kārtējo apbalvojumu.

Runājot par atbalstu ģimenēm ar bērniem, mūsu sabiedriskā TV nesen salīdzināja Latvijas un Igaunijas atbalsta politiku. Atšķirības bija tik dramatiskas, ka šķiet Kremļa Pirksts pēdējos gados ir bijis neoficiāls Latvijas valdības bērnu un ģimeņu lietu ministrs. Nekā citādāk nevar izskaidrot tik vājprātīgi nežēlīgu attieksmes atšķirību. Latvijas TV atklāja, ka šāda attieksmes dēļ Latvijā izmiršanas ātrums ir vismaz trīs reizes lielāks nekā Igaunijā. Kurš gan cits varētu būt ieinteresēts šādā rezultātā? Kremlim nav jāsūta uz Latgali nevienu zaļo vīreli, superaģents Kremļa Pirksts latviešu nācijas iznīkšanu noorganizējis perfekti. (6)

Kremļa Pirksts ir visuresošs – tas, šķiet, paspējis paviesoties arī Iekšlietu un Satiksmes ministrijās. Saskaņā ar Eiropas Komisijas datiem, Latvijā ceļu satiksmes negadījumos procentuāli mirst teju divreiz vairāk iedzīvotāju nekā Igaunijā. Šajā traģiskajā statistikā Latvijā apsteigusi par Lietuvu – zemu lidojošo autovadītāju zemi! Kaut kas tāds nevarēja notikt bez Kremļa Pirksta nelietīgas iejaukšanās! (7)

Varētu līdzīgi turpināt vēl un vēl. Diemžēl tas vairs nav nekas jauns vai pārsteidzošs – Latvijas iedzīvotāji diemžēl jau šķietami sākuši pierast un, pats briesmīgākais, var būt pat samierināties, ka daudzu svarīgi dzīves kvalitātes un ekonomisko radītāju ziņā esam viens no vājākajiem posmiem ne tikai Baltijā, bet arī visā Eiropas Savienībā.

Ja nopietni, tad, protams, neviens, pat visvarenākais Krievijas superaģents nevarēja tik ļoti graujoši ietekmēt Latviju. Var jau arī piesaukt hibrīdkaru, Kremļa propagandu – rafinētus mēģinājumus laupīt ticību Latvijas valstij un tās nākotnei. Tomēr jāatceras, ka visiem šiem nepatīkamajiem rezultātiem cēloņi ir meklējami sen pirms aktīva hibrīdkara sākuma.

Daudzi eksperti jau sen ir norādījuši, ka Latvijas problēmu sakne ir meklējama sistēmiskajās nepilnībās. Latvijai ir pamatīgas problēmas ar politisko partiju intelektuālo jaudu un rīcībspēju. Latvijas Universitātes profesors Daunis Auers ir uzrakstījis grāmatu “Comparative Politics and Government of the Baltic States Estonia, Latvia and Lithuania in the 21st Century”. Intervijā, kurā īsi iepazīstina ar savu grāmatu, viņš norāda: “Baltijas valstis ir ļoti īpatnēja zona, mēs veidojam savu bloku un varam atrast arī atšķirības. Lielākā atšķirība ir valdībās. Latvija  izceļas, jo mums valdības mainās daudz biežāk nekā Lietuvā un Igaunijā. Ir dažādi mēri, ko izmantojam politikas zinātnē, labākais mērs ir effective government (efektīvā valdība), tas ir laika posms no jaunā premjera apstiprināšanas likumdevējā līdz premjerministra atlūgumam. Nereti pēc premjera atlūguma vēl notiek formāls darbs, bet šāda valdība nav darbspējīga, nav lielu plānu un politiķi gatavojas jaunajai valdībai. Ja izmantojam šo mēru, Latvijā valdības darboties spējīgas ir 344 dienas, Igaunijā – 575, Lietuvā – 630 dienas. Arī 600 dienas nav labs rādītājs, bet tas ir gandrīz divreiz vairāk nekā mums! Domāju, ka tas izskaidro, kāpēc Latvijā nav skaidri noteikta mērķa, uz ko tiekties.” (8)

Viņš precīzi norāda uz politisko partiju sistēmas vājumu, nepilnībām. Patiesība tas nav nekas jauns, tas bija zināms jau ilgstoši – partijas vairāk kalpo sponsoriem, nevis vēlētājiem, tās veido vājus parlamentus, un tas savukārt – vājās, nestabilas valdības, kuras reti spējīgās strādāt ilgtermiņa mērķiem.

Tas bija skaidrs valdošajai elitei jau apmēram desmit gadus. Analītiķi par to runā jau krietni ilgāk, bet valdošajiem politiķiem tika precīzi paskaidrots apmēram 2009. gadā. Kāpēc tie daži, ar patiesu ietekmi apveltītie politiķi ir kavējušies reformēt politisko partiju sistēmu – tas nudien ir smags jautājums. Neefektīva, vāja politiskā vide mūsu valstī, tas ir skaidrs pakalpojums Kremlim, bez mazākās ironijas. Kurš un kāpēc ir bremzējis mēģinājumus to reformēt?

avoti:
1. Ēnu ekonomikas īpatsvars pērn Latvijā 21,3% no IKP – augstākais Baltijas valstīs http://www.la.lv/enu-ekonomikas-ipatsvars-pern-latvija-213-no-ikp-augstakais-baltijas-valstis/

2. Latvijā strādājošajiem – vislielākie nodokļi Baltijas valstīs http://apollo.tvnet.lv/zinas/latvija-stradajosajiem-vislielakie-nodokli-baltijas-valstis/718753

3. Baltijas galvaspilsētu mājsaimniecību izdevumu pētījums: Rīga – dzīvei dārgākā Baltijas valstu galvaspilsēta http://www.manasfinanses.lv/2016/04/27/baltijas-galvaspilsetu-majsaimniecibu-izdevumu-petijums-riga-–-dzivei-dargaka-baltijas-valstu-galvaspilseta/

4. Latvijā, salīdzinot ar pārējām Baltijas valstīs, aizņemties ir visdārgāk http://www.db.lv/finanses/latvija-ir-dargakie-krediti-baltija-445201

5. “Transparency International” korupcijas uztveres indeksā Latvija starptautiskā reitingā novērtēta ar 55 punktiem, krietni atpaliekot no Igaunijas un Lietuvas http://www.ir.lv:889/2016/1/27/transparency-international-korupcijas-uztveres-indeksa-latvija-pakapusies-uz-40-vietu

6. LSM.LV – Dabiskā pieauguma rādītāji liecina, ka Latvijā ik gadu nomirst aptuveni 29 tūkstoši cilvēku, bet piedzimušo skaits pēdējos divos gados ir vairāk nekā 21 tūkstotis gadā. Negatīvā atšķirība samazinās, tomēr aizvien ir apmēram 30% apmērā. Kopumā pēdējos septiņos gados Latvija uz šīs starpības rēķina ir zaudējusi vairāk nekā 60 tūkstošus cilvēkus. Tas ir vairāk, nekā dzīvojošo skaits Ventspilī un tuvojas jau Liepājas līmenim.  http://www.lsm.lv/lv/raksts/zinju-analiize/zinas/lidz-dasnajiem-igaunu-pabalstiem-par-berniem-latvijai-pietrukst-89-miljoni-eiro.a174593/

7. Bojāgājušo skaits avārijās uz miljons iedzīvotājiem
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/otto-ozols-kad-politiskais-kutrums-latvija-nogalina.d?id=47394761

8. LU – Daunis Auers: Baltijas valstu līdzības, atšķirības un vājie posmi http://www.lu.lv/zinas/t/40198/

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. 1989.G.janvarii februarii 7Nr bija publiceets ” Apkaartraksts ” – ;- …” Muusu rokaas ir vara . ,Armija , policija ir muusu rokaas ! Finanses ,tirdznieciiba – muusu rokaas .izgliitiiba ,mediciina arii muusu rokaas ruupnieciiba ,sakari arii muusu rokaas ! Dariit visu iespeejamo kas veicina ,- badu ,- haosu un staavokl,a destabilizaaciju ! – …Deputaati ir nekompetenti ,- dal,u iebiedeet ,- bet dal,u uzpirkt !!! Gaidit x stundu ! PS (peec izlasiis’anas izniicinaat ) ! – Sekoja nomenklatuuras amatu nosauks’ana un kas kuram jaadara !!!

 2. Vai tad no meeness nokritushi vai ? ;- Genadijs PETROVS arii (Ulmanis) tac’u nosleedza liigumu – ka rusu armija ”demobilizeesies ” Latvijaa ! Viktors Alksnis peedeejaa kongesaa kp teica ;- ”RUSI Baltijaa irlabi apmaaciita ”Piektaa kolonna ” !!! Vin,iem tur jaapaliek !!! Armija vien kopaa ar kgb bija 400 tuukstoshi vai pat visi 600 tuukstoshi plus g’imenes !!! (Papeetiet vairaak ) ! Bez tam vin,iem no latvieshu nodokl,iem maksaa pensijas virsnieku algu liimenii !??!!!

 3. Visu zemju proletārieši savienojieties – uz tiesu, kur jūs dzen valsts vara un kur jūs maldina un noraida, kaut likums būtu jūsu pusē. Visa tauta tiek dzīta uz tiesu un neviens ierēdnis nerisina savas kompetences jautājumus. Valsts kontroles revīzijas – tukša nodarbe, jo tiek nomestas malā, zem kājslauķa un katru reizi dzirdam – politisks pasūtījums. Par draud tiesāties ar speciālistu atzinumu. Tiesībsargs – tukša vieta un nevajadzīgs iestatījums, kuram nav vērtības varas koridoros. KNABs – pustukšītis – redzam, ka smird viss VIDa policijas darbs un KNABs nav ievērojis un nav neko atklājis – tātad – KNABs – pustukšītis.
  Un vai nav tā, ka viens pats (?) latiņlapsa apgāna, nozākā vai visas Latvijas personības un viss iet cauri? Tātad taisnību saka šis “Kremļa pirksts”? Ušakovs zākā Latvijas valsts varu, ka MK visu zog, pat pildspalvu jāpiesienot. liekas tā teica un viss iet secen?
  NA Tieslietu ministrs Rasnačs raksta likumprojektus, kā no tautas zemes miljonāru labā izsūkt simtiem miljonu un neviens deputāts neiebilst!

  Latvijas valsts vara neredz, ka cilvēkus namīpašnieki spīdzina un pat nakts laikā izmet no dzīvokļiem, citviet bija, ka nojauc trepes, lai nevar tikt pie ēdiena uz veikalu, citviet atņem brīvību, ieslodza dzīvoklī -nav kriminālnozieguma, tā policija.

  Latvijā visa vara pieder miljonāriem, kuri uzpērk (sponsorē) partijas, ministrus un nomenklatūru un dzīvo uz nebēdu.

 4. Tā rakstīja. Vai kas ir mainījies? Lasi:
  – Ierēdņu algas nepakļaujas saprāta kontrolei. Vienu raksta, trīs prātā…par Labklājības ministrijas sasniegumiem savu darbinieku labklājības nodrošināšanā…”
  No 06.02.2003.gada RB pētījuma, autori Dace Zandfelde, Arnis Kluinis

  – „Amerikāni tomēr bijuši naivi, izgāžot baltu naudu lai meklētu masu iznīcināšanas ieročus Irākā. Gluži par baltu velti viņi tos būtu atraduši Latvijā. Runa ir par spēkā esošo pensiju likumu…Tikai nestāstiet, ka Latvijas valdībai trūkst naudas. Tikai izcili bagātā valstī veikli zeļļi dažos gados var kļūt par supermiljonāriem…. Pietiek tautai pūderēt smadzenes! Jārada jauns, taisnīgs pensiju likums…Un vai nebūtu pareizi mūsu laikmetu nosaukt par valstiskā genocīda gadiem?”
  No rakstnieka Jāņa Lapsas raksta „Moku Ritenis ripo tālāk”, 26.01.2004. NRA

  „…1999.gadā un vēl trijos nākamajos pensiju budžets aizņēmās no valsts 66,5 miljonus latu. Parāds jāatdod līdz 2008.gadam. Pamatbudžets procentos jau nopelnījis 21,3 miljonus latu, aizdevumos atsevišķos periodos piemērojot gandrīz 10% likmi. Nu jau apritēs desmit gadu, kopš Latvija slavē savu ideālo pensiju sistēmu. Vēl jau kredīts jāatdod arī Pasaules bankai… 15 miljonu eiro projektam Latvijas labklājības sistēmas reforma.”
  No Lidijas Dārziņas raksta „Valsts dzīvojusi uz pensionāru rēķina”, 09.06. 2005., NRA

 5. Vispirms LPSR laikā imigrantu bērni deva jaunas vidusskolas ar baseiniem.Vietējiem skolēniem vecā skola bez baseiniem ….Seciniet paši…..

 6. Kas tad ir Lavents, Freimanis, Kargins, Krasovickis ( ar ģimenēm) Antonovs, Liepājas metalurga iepriekšējie un tagadējie šeftmaņi, Belakoņa Trasta komercbanka, Suhareva- Krupņikova un CO Rietumu banka.
  Ir foto, kurā Suharevs nobildējies kopā ar Pūiķinu un virkni Dievu izredzētiem liel- Krievijas magnātiem.
  Ždanokas un Mamikina katru mēnesi braucieni uz Maskavas TV lai pteiktu 2 teikumus. Krievijai priekš puzles ir vajadzīga aizkulišu informācija.
  Ja šīs notriektās naudas bu’tu Latvijā, tad dzīvotu kā Igaunijā ar 10 miljardu budžetu.
  Aizmirstam, ko vāvuļoja Ždanoka atmodas sākumā, ko pa TV vāvuļoja Mamikins.
  Nokļuva DP redzes lokā un klūva rafinētāki! Lindermans, Osipovs, Gapoņenko, Giļmans—- Vai zini , cik ir slēpto variantu>?
  Ko Osipovs un Lindermans darīja Kremlī. Es ne par kādu naudu tur netiktu uznēmts. Un kāds ir KREMĻA PIRKSTS, Otto mēs vēl neaptveram!

 7. Otto sarakstījis rakstu par sevi????

 8. Otto faktiski teic to pašu, ko Nils bildē. Kālab pēdējā laikā tik bieži piemin padomju gadus, koministus un vēl ko? Droši vien tāpēc, ka ievas un ceriņi plaukst 2016. gadā, vilcieni traucas pēc šī paša gada saraksta, bet “sistēmā” stabili turas un noturas 1966. vai 1969. gads. Mēs – protams – nezinām, kas un kā Latvijā noticis “svešu roku vadīts” (piemēram, jau aizmirsies, ka KNAB veidošana nebija vietēja ideja, tāpat dažādas mākslīgas diskusijas par mākslīgiem un Latvijai neaktuāliem jautājumiem), bet viena tendence krasi jūtama – daudzi ir gatavi lemt par sodiem par jebko (jo “mani” jau nesodīs), daudzi ir gatavi kritizēt jebko (jo “es taču rīkojos pareizi”), daudzi ir gatavi nedarīt neko (jo “lai rīkojas “valsts””) utt. Vai šādā vidē un sabiedrībā var ko mainīt? Daudz kur pagājuši 25 gadi un nekas, nekas… Tikai ģīmis tapis krunkaināks un pakaļa taukāka. Kāds še Kremlim sakars?

 9. Kur tad ir palikuši brīvprātīgie okupantu izpalīgi LKP un komjaunatnes nomeklatūra?Bez viņu tiešas dalības nav notikusi neviena ekonomiska diversija.Tie jau ir tie Kremļa pirkstiņi!

 10. Nav asprātīgi, nu nemaz!

 11. Otto, kāpēc Tu tā aizstāvi krievus? Tur vajag būt savs izskaidrojums.

 12. Kad un kāpēc tika “reformēta” Latvijas Tautas Fronte, kurā bija bija vairāk nekā 200 000 biedru? Kā tikko bija jāsāk realizēt 4.maija deklarācijā solīto par jaunas, modernas Satversmes radīšanu, tā……
  Ottovič, kad viesosies Vašingtonā un/vai Lenglijā pajautā par to “pirkstu”, kurš PSRS palīdzēja sagraut!

 13. “Neefektīva, vāja politiskā vide mūsu valstī, tas ir skaidrs pakalpojums Kremlim, bez mazākās ironijas. Kurš un kāpēc ir bremzējis mēģinājumus to reformēt?”
  Kopš 20-ajiem gadiem Igaunija savu konstitūciju ir nomainījusi trīsreiz, Lietuva – divreiz. Latvieši pie savējās turas kā jūdi pie talmuda, Kārļa Ulmaņa un LZS priekšlikumi Saeimā tika noraidīti, mēs joprojām slavējam ultra-gudros “Satversmes papus”, kuri esot redzējuši 100 gadus uz priekšu, bet nesaprotam, kāpēc kuļamies kā pa nātrām.

 14. Ja, ka partiju sistema ir demokratijas izrunisana, rakstija jau M. Kadafi, sava “Zala gramata”.
  Pie tam pie mums ta ir novesta lidz rafinetai partokratiskai diktaturai, kura uzurpejusi varu ar passaceretu likumu palidzibu, kuri tos aizstav no jelkadas atbildibas un iespejas tos jelkad nomainit. Jo velesanu likuma paredzetas normas ir klaji antidemokratiskas un pretruna ar Satversmi, kura ir noteikta tautas vara. Bet tautai ir atnemta iespeja pasai IZVIRZIT savus kandidatus. Si opcija atstata tikai partiju saimniekam, kurs, visdrizak, ir visam 1 un kuram pec butibas vienalga, kuri no tam paklautajiem un ar kadas demagogijas palidzibu tiks pie silem, lai pilditu ta norades, jo tautai nav izveles. Lidz ar to ta politiska atkariba nosaka ari visas Latvijas virzibu.
  Kada ta ir, mes redzam pec augliem, pec citigas cekas noziedznieku slepsanas, pec ne ar ko nepamatotas okupantu – kolonistu valodas uzturesanas, klaji melojot par IT KA veikto integraciju, kaut dara tiesi pretejo, uzturot segregetu izglitibu un tautu. It seviski, ka tie, ka mums meligi tiek apgalvots, nav un neskaitas minoritate ne pec kadiem starptautiski atzitiem parametriem, ari Eiropas minoritasu hartas, kuru, stpc ir parakstijusi ari liela tracu celaja Krievija, kurai, ka zinam, uz visam savam vienosanam ir dzili uzsplaut. No ta izriet, ka siem kolonistiem ir nodrosinatas nevis kaut kadas no pirksta izzistas cilvektiesibas, bet visparastakas izspiestas privilegijas un iznemuma statuss citu tautu starpa, tas tadejadi diskriminejot.
  Un kka visai aizdomigi, ka ar valdoso tiesu atbalstu tiek apmaksati dazadu ar Krieviju saistitu kapitalu bankroti, sakot ar bankam, metalurgiem, avio, beidzot ar Maskavas jelgava izvietotas Amo Plant bankrota apmaksasanu no valsts budzeta.
  Tas nozime, ka vara ir pilniba sagrabta, tie var darit visu, kas iepatikas, jo zin, ka atbildibas tiem nekadas nebus. Jo citadi diez vai Ushakovam tiktu izsniegta pielaide valsts noslepumam, ko tik pat labi varetu dot ari Putinam pa tieso…
  Ka komunisti nekur nav palikusi, bet parnema varu, uztaisija apversumu pasos ta sauktas neatkaribas atgusanas pirmsakumos, kuru, ka redzam, neesam atguvusi…, ka mus nodeva visi, kas vareja nodot, raksta savas atminas Valdis Steins.
  Iespejams vins pats ir 1 no tiem, jo vismaz lidz vidum garo penteri var nelasit, jo satur ne mazumu Kremla propagandas.., bet sakot ar pasvitroto par APVERSUMU, gan ir verts palasit.
  Kapec vinam tadas atklasmes, varam vien minet. Iespejams, lai ieriebtu savejiem, kurus tapat zin, ka mineto iemeslu del nenometis…, jo tie vinu atbidija no siles…, vai ari ta ir dala no to pasu cekistu metodikas, kad ir japasaka kada dala patiesibas, kura tiesam tiem neko sliktu nenodaris, lai tas aizsega izplatitu kremla propagandu, izliekoties, radot iespaidu, ka ir mums savejais.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Priekšvēlēšanu cīņu kompromatu uzlidojums

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, kas notiks 6. oktobrī, arvien asākas kļūst partiju priekšvēlēšanu cīņas. Vieni politiķi videoklipos un sociālajos tīklos rāda dažādus “kompromatus” par citiem politiķiem un sola tos nest pārbaudei uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, otri atbild ar to pašu vai sola vērsties policijā par goda un cieņas aizskaršanu, vai aicina Drošības policiju pārbaudīt konkurentu iespējamu saistību ar kaimiņvalsts specdienestiem.

Kā vērtējat Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa aizturēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+